Zawody w nurkowaniu swobodnym – EXTREMALL 3

Po raz pierwszy zawody Extremall odbyły się zimą 2006 r. w Kietlicach nad jeziorem Mamry. Była to niezwykle udana impreza. W 2010 roku kolejne już zawody z cyklu Extremall’u odbyły się w Koczale, nad jeziorem Dymno. Dziś po raz kolejny zapraszamy wszystkich w imieniu organizatora w to urokliwe miejsce.

Lokalizacja imprezy nie jest przypadkowa i wynika ze ścisłej współpracy Stowarzyszenia Freediving Poland z Klubem Nurkowym “Aquarius” oraz osobistego wsparcia Prezesa Klubu – Michała Górnego. Klub “Aquarius” zapewnia wsparcie sprzętowe oraz infrastrukturalne. Baza wypadowa mieści się w Ośrodku Bobo położonym bezpośrednio nad jeziorem. Podobnie jak w przypadku poprzedniego Extremalla, również tym razem liczba miejsc dla zawodników będzie ograniczona do piętnastu osób.Nie zmieni się także formuła zawodów. Polegać będą one na zanurkowaniu na głębokość 15-20 m i wykonaniu tego nurkowania wraz z pobytem na powierzchni bez wynurzenia dróg oddechowych w jak najdłuższym czasie.

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest wpłacenie wpisowego w wysokości:

  • 80zł – członkowie Stowarzyszenia Freediving Poland
  • 100zł – pozostali

Wpisowe nie obejmuje zakwaterowania i wyżywienia.

Z uwagi na charakter zawodów wpisowe i rejestrację zawodnika należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 15.01.2011 lub w wyjątkowych wypadkach w dniu zawodów (po wcześniejszym ustaleniu).Impreza ma charakter otwarty.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie:

http://extremall.free-diving.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *