Targi nurkowe „Podwodna Przygoda”, Warszawa

Za miesiąc, a dokładnie 5 i 6 lutego 2011 roku Pałac Kultury i Nauki w Warszawie zostanie opanowany przez płetwonurków. W tym terminie odbędzie się druga edycja ogólnopolskich Targów Nurkowych „Podwodna Przygoda”.

Jak zapowiadają organizatorzy to impreza zorganizowana przez nurków i dla nurków, ale zapraszają również tych którzy dopiero wkraczają do podwodnego świata. Targi Nurkowe „Podwodna Przygoda” to idealne miejsce na wybór i podjęcie decyzji o rozpoczęciu nowej życiowej przygody.

Pierwsze Targi i Nurgres, które odbyły się na początku 2010 roku okazały się sukcesem, który przeszedł najśmielsze oczekiwania zarówno organizatora jak i wystawców. Wydarzenie to zostało bardzo pozytywnie ocenione przez odwiedzających i wystawców, a pierwszą edycję targów odwiedziło ponad 2000 osób, z czego 90% to nurkowie i instruktorzy.

„Kiedy w styczniu 2009 roku byliśmy w Dusseldorfie grupą nurków i instruktorów, w ogromnej hali pełnej sprzętu, ofert wyjazdów, ba, nawet stoisk optyków z korekcyjnymi maskami, radość mieszała się z lekką złością – dlaczego musimy jachać pod holenderską granicę, żeby zobaczyć coś, co może być też u nas? Wtedy dojrzała decyzja, żeby zrobić wszystko co się da i zorganizować targi nurkowe z prawdziwego zdarzenia w Polsce.” – mówi Maksymilian Allweil, organizator targów.

W 2011 roku Targi Nurkowe „Podwodna Przygoda” odbędą się na większej powierzchni wystawowej. Ponadto organizatorzy starają się skierować ofertę do jak najszerszego grona zainteresowanych. W nadchodzącej edycji spodziewana jest większa liczba Wystawców i co za tym idzie jeszcze więcej atrakcji dla odwiedzających targi.

Na pewno nie zabraknie wyjątkowo atrakcyjnych ofert szkoleniowych oraz szerszej palety wyjazdów bliższych i dalszych na nurkowiska całego Świata. Ponadto prezentacje sprzętu nurkowego, wydawnictw książkowych oraz filmowych. Wielu dystrybutorów sprzętu przygotowuje specjalne promocyjne ceny, więc na pewno będzie to dobra okazja do zakupów. Oczywiście nie należy zapominać o edukacyjnej misji Targów „Podwodna Przygoda”. W ramach Nurgresu planowane są prezentacje, warsztaty, projekcje filmowe oraz spotkania z ciekawymi gośćmi. W 2011 roku Nurgres odbędzie się w większej Sali, więc na pewno dla wszystkich wystarczy miejsca.

Na chwilę obecną swoje prelekcje i warsztaty potwierdzili Agata Bogusz – freediverka, poczwórna rekordzistka Polski, Dariusz Wilamowski – rekordzista Polski w nurkowaniu głębokim, Tomasz Nitas – rekordzista i instruktor freedivingu, Witold Śmiłowski i Michał Kosut – właściciele Szkoły Instruktorów Nurkowania oraz Maciej Curzydło – Course Director z Centrum Nurkowego Kraken.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.targinurkowe.pl

Partnerzy:

Forum-nuras.com, Wielki Błękit, Podwodny Świat, Nuras.info, Konferencja Nurkowa Zakrzówek, ProjektFilm, National Geographic Traveler, Onet.pl, Bluego, Planero.pl, Aktywni.pl, dlaStudenta.pl, CoconutPR.

2 przemyślenia nt. „Targi nurkowe „Podwodna Przygoda”, Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *