Warsztaty z monopłetwą

Nikogo nie trzeba przekonywać, że to właśnie Włosi dominują w sportach związanych z nurkowaniem na wstrzymanym oddechu. Trudno zatem się dziwić, że to właśnie w tym kraju odbywa się najwięcej imprez związanych z tą dyscypliną sportu. W tym roku Team SLDolphin po raz kolejny organizuje doroczne warsztaty poświęcone pływaniu z monopłetwą. W dniach 19 – 20 lutego 2011, w Lignano Sabbiadiro, będzie można wziąć udział w tej bardzo ciekawie zapowiadającej się imprezie.

Unikalne  w swoim rodzaju warsztaty, skupiają najlepszych specjalistów w pływaniu w mono o międzynarodowej renomie. Lignano Sabbiadiro odwiedzą bowiem w tym czasie między innymi: Mike Maric, Valter Mazzei, Stefano Figini, Federico Mana, Chiozzotto Roberto oraz Alesandro Vergano. Podczas dwóch dni trwania imprezy przewidziane są wykłady oraz ćwiczenia, które pomogą zarówno początkującym jak i profesjonistom zrozumieć lepiej podstawę technicznego  przygotowania do pływania w monopłetwie. Organizator zaplanował zarówno ćwiczenia na basenie jak i szereg ćwiczeń zmierzających do przygotowania fizycznych oraz psychicznego, niezbędnego zarówno do nauki pływania z monopłetwą jak i rozwijania swoich umiejętności.

Warsztaty skierowane są do wszystkich, zarówno tych którzy rozpoczynają swoją przygodę z mono jak i tych, którzy pragną uzupełnić swoją wiedzę i udoskonalić własne umiejętności. Całość zapowiada się jako wspaniała zabawa. Planowane są zarówno sesje na basenie, jak i ćwiczenia na siłowni. Przewidziana jest specjalna sesja Hatha Yoga, która przeplatana będzie odpowiednimi wykładami. Impreza ta ma już swoją historię i organizowana jest co roku. Każdy kto chciałby wziąć udział w warsztatach powinien jak najszybciej podjąć decyzję, bowiem liczba uczestników jest ograniczona.

Więcej info na ten temat znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *