Warsztaty z monopłetwą

Nikogo nie trzeba przekonywać, że to właśnie Włosi dominują w sportach związanych z nurkowaniem na wstrzymanym oddechu. Trudno zatem się dziwić, że to właśnie w tym kraju odbywa się najwięcej imprez związanych z tą dyscypliną sportu. W tym roku Team SLDolphin po raz kolejny organizuje doroczne warsztaty poświęcone pływaniu z monopłetwą. W dniach 19 – 20 lutego 2011, w Lignano Sabbiadiro, będzie można wziąć udział w tej bardzo ciekawie zapowiadającej się imprezie.

Unikalne  w swoim rodzaju warsztaty, skupiają najlepszych specjalistów w pływaniu w mono o międzynarodowej renomie. Lignano Sabbiadiro odwiedzą bowiem w tym czasie między innymi: Mike Maric, Valter Mazzei, Stefano Figini, Federico Mana, Chiozzotto Roberto oraz Alesandro Vergano. Podczas dwóch dni trwania imprezy przewidziane są wykłady oraz ćwiczenia, które pomogą zarówno początkującym jak i profesjonistom zrozumieć lepiej podstawę technicznego  przygotowania do pływania w monopłetwie. Organizator zaplanował zarówno ćwiczenia na basenie jak i szereg ćwiczeń zmierzających do przygotowania fizycznych oraz psychicznego, niezbędnego zarówno do nauki pływania z monopłetwą jak i rozwijania swoich umiejętności.

Warsztaty skierowane są do wszystkich, zarówno tych którzy rozpoczynają swoją przygodę z mono jak i tych, którzy pragną uzupełnić swoją wiedzę i udoskonalić własne umiejętności. Całość zapowiada się jako wspaniała zabawa. Planowane są zarówno sesje na basenie, jak i ćwiczenia na siłowni. Przewidziana jest specjalna sesja Hatha Yoga, która przeplatana będzie odpowiednimi wykładami. Impreza ta ma już swoją historię i organizowana jest co roku. Każdy kto chciałby wziąć udział w warsztatach powinien jak najszybciej podjąć decyzję, bowiem liczba uczestników jest ograniczona.

Więcej info na ten temat znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *