Targi POŁOWY I ŁOWY 2013

Jak pewnie większość zauważyła, nasza działalność związana z promocją i popularyzacją łowiectwa podwodnego oraz pozyskiwaniem nowych akwenów nie ogranicza się już tylko do rozmów z PZW na szczeblu zarządów. Podczas tych spotkań wszyscy zdaliśmy sobie sprawę, że najtrudniejszą rzeczą jest uświadomienie środowiska wędkarskiego. Zmienia się sposób patrzenia na łowiectwo podwodne wśród osób decyzyjnych, pozostaje jednak problem ogólnie znanego nam stereotypu funkcjonującego wśród szeregowych członków Związku.

Myślę, że doskonałą okazją do takich działań są imprezy targowe, które organizowane są w całej Polsce. To tam mamy okazję do spotkań i rozmów z pasjonatami wędkarstwa. Mam nadzieję, że wielu z nich uda nam się przekonać do łowiectwa.

Już teraz pragnę zaprosić wszystkich w imieniu organizatora na XII Targi „POŁOWY I ŁOWY” 2013, które odbędą się w dniach 8-10 marca 2013 w Hali MOSIR w Zabrzu. Dzięki współpracy z organizatorem będziemy mieli okazję nie tylko zaprezentować nasze stowarzyszenie w części wystawowej ale także wygłosić prelekcję dotyczącą naszej pasji w części konferencyjnej targów. Mam nadzieję, że na targach pojawią się także łowcy podwodni by wspierać nasza inicjatywę.

W związku z tą właśnie imprezą planujemy zorganizowanie konkursu fotograficznego, który wystartuje na początku grudnia. Wybrane w drodze głosowania internetowego prace, chcemy zaprezentować właśnie na targach. Już teraz zachęcam gorąco wszystkich do udziału w tej zabawie.

W ramach targów organizowane są następujące imprezy:

  • XII Targi „POŁOWY I ŁOWY” 2013;
  • IX Festiwal Karpiowy „KARP FESTIWAL” 2013;
  • XII Targi „SKOK ADRENALINY” 2013;
  • II SZKOŁA WĘDKARSTWA MUCHOWEGO I SPNNINGU 2013;

Jestem przekonany, że wielu z nas znajdzie tam coś dla siebie. Targi w Zabrzu to największa impreza wędkarska w Polsce. Ostatnia edycja zgromadziła 170 wystawców z kraju i zza granicy. Więcej informacji znajdziecie na stronie targów.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5Yag8y7ukAk&feature=player_embedded[/youtube]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *