Potrzebna pomoc dla chorego kolegi!

W imieniu naszego kolegi Piotra Wencka [nick: WENTILO z naszego forum], który od lat zmaga się z poważną chorobą i niemal od początków istnienia naszego forum jest jego użytkownikiem, chciałbym prosić wszystkich o pomoc.

Piotr potrzebuje wsparcia finansowego. To dla niego jedyna szansa na polepszenie stanu zdrowia. Piotr choruje już od dawna i nigdy nie zwracał się do nas o pomoc. Teraz zdecydował się o nią prosić co oznacza, że na prawdę jej potrzebuje. Mam nadzieję, że uda nam się pomóc Piotrowi, przekazując pieniądze jako 1% z podatku lub bezpośrednio na jego konto.

Na forum portalu spearfishing.pl rozpoczęliśmy aukcje na rzecz Piotra. Jeśli posiadasz coś co możesz oddać na aukcję zrób to koniecznie. Wszystkie informacje znajdziecie tutaj.

Jeśli nie jesteście zarejestrowani na forum a chcielibyście przekazać jakiś przedmiot na licytację, możecie wysłać go do naszej redakcji a my przeprowadzimy aukcję w Waszym imieniu. W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego: redakcja@spearfishing.pl lub telefonicznego: 696 414 818

Każdy kto może pomóc proszony jest o przekazanie 1% podatku na numer subkonta Piotra:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”
KRS 0000186434 z dopiskiem 218/W Piotr Wencka

http://www.fundacja-sloneczko.pl

Można pomóc także przekazując drobne darowizny na konto:
89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 z dopiskiem 218/W Piotr Wencka

Wierzę, że mimo ciężkich czasów, wielu z nas będzie mogło pomóc Piotrowi, któremu chciałbym życzyć dużo zdrowia i wytrwałości w walce z chorobą. Myślę, że mogę to napisać w imieniu nas wszystkich.
Trzymaj się Piotr!

2 przemyślenia nt. „Potrzebna pomoc dla chorego kolegi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *