Nowa strona Stowarzyszenia Spearfishing Poland

Już od wczoraj działa nowa strona Stowarzyszenia Spearfishing Poland pod starym adresem http://sspoland.pl/. Nowy, bardziej przejrzysty układ i wszystkie informacje w zasięgu ręki.

Obszerny dział „DOKUMENTY”, gdzie można ściągną wszystkie potrzebne pisma, wnioski i deklaracje, a także w każdej chwili przeczytać statut stowarzyszenia. Korzystając z zamieszczonego w tym dziale internetowego formularza możemy bardzo łatwo zadeklarować chęć przystąpienia do stowarzyszenia jako Członek Wspierający. Taka forma członkostwa nie wiąże się ze składkami i stanowi dowód sympatii i wsparcia dla naszej działalności. Gorąco zachęcam wszystkich do wypełnienia formularza, który znajdziecie tutaj!

Każdy Członek Zwyczajny SSP ma teraz dostęp do specjalnego działu „STREFA SSP”, gdzie można znaleźć bazę wewnętrznych dokumentów. Dzięki tej bazie możemy skutecznie i promować łowiectwo podwodne w Polsce ukazując piękno tego sportu.

Od samego początku istnienia Stowarzyszenia Spearfishing Poland organizujemy zloty oraz zawody w łowiectwie podwodnym. W zakładce „DZIAŁALNOŚĆ”, znajdziecie wszystkie informacje dotyczące naszej aktywności. Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, skorzystaj z gotowego formularza, który znajdziesz w zakładce „KONTAKT”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *