Barbórkowy Puchar Śląska we freedivingu

W imieniu Stowarzyszenia Freediving Poland serdecznie zapraszam wszystkich 2 i 3 grudnia na basen Centrum Sportu i Rekreacji w Rybniku, gdzie odbędzie się Barbórkowy Puchar Śląska we freedivingu. Będą to dwudniowe zawody obejmujące wszystkie konkurencje basenowe i po raz drugi w Polsce klasyfikację drużynową.

Zawody składać się będą z trzech konkurencji: statyki, dynamiki w płetwach oraz bez płetw. By zdobyć punkty w klasyfikacji drużynowej, drużyna musi składać się z trzech osób, w tym z co najmniej jednej zawodniczki. Taki układ drużyny ma na celu przede wszystkim promocje sportowego freedivingu wśród pań. By bardziej zachęcić wszystkich do poszukiwania koleżanek do drużyn organizator przewidział, że najcenniejsze nagrody przyznane będą właśnie w tej kategorii.

Wszelkie informacje znajdziecie na stronie rybnik.free-diving.pl/

Aby wziąć udział w zawodach należy:

  • zapoznać się z regulaminem zawodów Barbórkowy Puchar Śląska;
  • zarejestrować się jako zawodnik poprzez zakładkę “Rejestracja zawodników” na stronie;
  • wpłacić wpisowe na konto: Stowarzyszenie Freediving Poland SWIFT ID : CITIPLPX nr konta: 43 1030 0019 0109 8530 0007 5882 z dopiskiem: Barbórkowy Puchar Śląska we freedivingu

Wpisowe wynosi 100 zł dla członków stowarzyszenia Freediving Poland, 125 zł dla pozostałych zawodników narodowości polskiej, oraz 40 euro dla zawodników z innych krajów. Z uwagi na charakter zawodów wpisowe wszelkich formalności oraz wpłaty wpisowego należy dokonać do 20.11.2011. W zawodach będzie mogło wziąć udział jedynie 48 zawodników. O udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń. Nie ma odrębnych limitów dla zawodników polskich i zagranicznych. Impreza ma charakter otwarty, oczekujemy na przybycie nie tylko freediverów.

Na miejscu zawodów należy okazać zaświadczenie lekarskie o zdolności do nurkowania (może być to wpis do książeczki nurkowej) oraz podpisać odpowiednie oświadczenie o odpowiedzialności. Należy posiadać również ważny dowód tożsamości lub paszport.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *