Konkurs fotograficzny „Podwodne polowanie z aparatem”

Czas między sezonami łowieckimi to idealne chwile na dopieszczanie sprzętu, poprawki, modyfikacje ale także na przeglądanie materiału zdjęciowego jaki udało nam się zgromadzić podczas naszych podwodnych eskapad.

Wielu z nas często pozostawia kusze na brzegu, by uzbrojeni jedynie w aparaty fotograficzne, penetrować i podglądać podwodne życie. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby pokazać szerszej publiczności swoje zdjęcia, ogłaszamy właśnie ten konkurs.

Liczymy na to, iż prześlecie nam fotografie ze swoich nurkowań, pokazujące piękno podwodnego świata. Czekamy na zdjęcia zarówno z polskich jezior jak i z egzotycznych lokalizacji. Fotografie pokazujące faunę i florę ale także rozległe pejzaże, czy jedyne w swoim rodzaju podwodne miejscówki. Zdjęcia w skali makro jak i mikro, detale i obszerne plany. Słowem wszystko co urzeka podczas naszych nurkowań.

Dzięki współpracy z organizatorem Targów „POŁOWY I ŁOWY” chcemy podzielić się tym co fascynuje nas pod wodą z osobami, które nie miały do tej pory okazji zobaczyć na własne oczy tego cudownego świata. Wybrane przez internautów w drodze głosowania zdjęcia, będą miały swój wernisaż na targach.

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem na stronie konkursu www.konkurs.sspoland.pl i nadsyłania prac konkursowych drogą mailową na adres: sspoland@sspoland.pl.

Jedno przemyślenie nt. „Konkurs fotograficzny „Podwodne polowanie z aparatem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *