Barbórkowy Pucharu Śląska we freedivingu 2012

W imieniu organizatora, chciałbym zaprosić wszystkich do Centrum Sportu i Rekreacji w Rybniku, gdzie w dniach 07-08.12.2012 roku odbędzie się trzecia już edycja Barbórkowego Pucharu Śląska we freedivingu.

Tradycyjnie już będą to dwudniowe zawody obejmujące wszystkie konkurencje basenowe i po raz trzeci w Polsce klasyfikację drużynową. By mieć szansę na zdobycie punktów w tej klasyfikacji należy stworzyć drużynę, która będzie składała się z trzech osób, w tym z co najmniej jednej zawodniczki. Taki układ ma na celu przede wszystkim promocje sportowego freedivingu wśród pań. By bardziej zachęcić Was do poszukiwania koleżanek do teamu, dodam tylko, że najcenniejsze nagrody przyznane będą właśnie w tej klasyfikacji.

O udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń. Nie ma odrębnych limitów dla zawodników polskich i zagranicznych. Impreza ma charakter otwarty, organizator liczy na przybycie nie tylko freediverów. Na miejscu zawodów należy okazać zaświadczenie lekarskie o zdolności do nurkowania (może być to wpis do książeczki nurkowej) oraz podpisać odpowiednie oświadczenie o odpowiedzialności. Należy posiadać również ważny dowód tożsamości lub paszport. Zakończenie zawodów i wręczenie nagród planowane jest na sobotę.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o zawodach oraz w celu dokonania rejestracji zapraszam na stronę imprezy http://rybnik.free-diving.pl

Tutaj możecie zobaczyć co działo się w zeszłym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *