Wesołych Świąt!

Kolejny rok już niemal za nami. Wszyscy krzątamy się załatwiając ostatnie przedświąteczne sprawy. Nie był to łatwy rok. Jakoś trudniej było znaleźć czas i pieniądze na łowieckie wyprawy, mimo że miejsc gdzie zupełnie legalnie możemy oddawać się naszej pasji jest coraz więcej. Wielu z nas udało się jednak wyrwać z codziennej rutyny i po raz kolejny, mieliśmy okazję spotkać się, porozmawiać i podzielić doświadczeniem.

Wielu znalazło nawet czas by swym działaniem wesprzeć nasze wspólne cele i dzięki ich zaangażowaniu zbliżamy się coraz bardziej do normalności. Wszystkim chciałem serdecznie podziękować. Wszystkich chciałbym prosić, by nie poprzestawali na tym i w nadchodzącym roku, z jeszcze większą pasją działali w naszej wspólnej sprawie.

W zeszłym roku, przy okazji tej samej daty, pokusiłem się o podsumowania oraz snucie planów. W tym roku chciałbym po prostu życzyć Wam Zdrowych, Pogodnych, Wesołych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku! By wszystko układało się w taki sposób abyśmy mogli ciesząc się zdrowiem, swoim i naszych najbliższych, jak najczęściej mieli okazję by zapomnieć o rutynie i problemach dnia powszedniego, szybując z kuszą w przejrzystej toni na spotkanie kolejnej przygody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *