VIII Skorpenowy Spływ Łyną

W imieniu organizatora, Akademickiego Klubu Płetwonurków Skorpena, chcielibyśmy zaprosić wszystkich na organizowaną już po raz ósmy imprezę – VIII Skorpenowy Spływ Łyną. W tym roku termin spływu przypada na 19 marca 2011 r.

Spływ rzeką Łyną, to największa cykliczna impreza płetwonurkowa w kraju i jedna z większych w Europie. Warto dodać, że z roku na rok happening cieszy się coraz większą popularnością nie tylko w kraju, ale również zagranicą. W zeszłym roku w wodzie znalazło się 278 płetwonurków, a w całej imprezie wzięło udział ponad 500 uczestników! Na podstawie ubiegłorocznej frekwencji oraz informacji przekazywanych ze środowiska nurkowego szacuje się, że w tegorocznym spływie będzie uczestniczyć około 350 osób i ok 500-700 widzów.

Idea jaka przyświecała pomysłodawcom spływu to znakomita zabawa, której rosnąca liczba uczestników (corocznie) potwierdza popularność i zasadność jej organizacji. Wszystkie, wcześniejsze edycje spływu pozbawione były zbędnych formalności, opłat wpisowych, treningów i „tzw. pędzenia do mety z językiem na brodzie”. Wielki happening w nurcie Łyny zawsze odbywał się bez podziału na stopnie, organizacje i centra. Podobnie będzie w 2011 r. ! Doskonały relaks i podziwianie zakątków Olsztyna z nietypowej perspektywy, dostępnej zazwyczaj kajakarzom i żabom. Po zakończonym spływie organizator planuje zabawę do białego rana, mnóstwo prezentów i nagród.

Dla pierwszych 350 uczestników, którzy się zarejestrują i popłyną trasą spływu, czekać będzie 350 pamiątkowych koszulek z „VIII Skorpenowy Spływ Łyną”. Więcej informacji na stronie imprezy www.skorpenowysplyw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *