Targi nurkowe Podwodna Przygoda

W imieniu organizatorów, zapraszam na trzecią edycję Targów Nurkowych „Podwodna Przygoda”, które odbędą się już 4 i 5 lutego 2012 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Są to targi skierowane do tych, którzy już nurkują, jak i tych dopiero wkraczających do podwodnego świata. Targi Nurkowe „Podwodna Przygoda” to idealne miejsce na wybór i podjęcie decyzji o rozpoczęciu nowej życiowej przygody.

Pierwsze Targi i Nurgres, które odbyły się na początku 2010 roku okazały się sukcesem, który przeszedł najśmielsze oczekiwania zarówno organizatora jak i wystawców. Z informacji, które pojawiły się w mediach, internecie oraz interakcji z uczestnikami, wiemy, że wydarzenie to zostało bardzo pozytywnie ocenione przez odwiedzających i wystawców. Pierwszą edycję targów odwiedziło ponad 2000 osób, z czego 90% to nurkowie i instruktorzy.

W 2011 roku została powiększona powierzchnia wystawową Targów, a oferta skierowana do jak najszerszego grona zainteresowanych. Liczba wystawców podwoiła się, a zwiedzających było prawie o 50% więcej niż w pierwszym roku. Nie zabrakło wyjątkowo atrakcyjnych ofert szkoleniowych oraz szerokiej palety wyjazdów bliższych i dalszych na nurkowiska całego świata. Ponadto odbyły się prezentacje sprzętu nurkowego, wydawnictw książkowych oraz filmowych.

Na trzecią edycję Targów Nurkowych „Podwodna Przygoda” organizatorzy przyjęli założenie kontynuowania dobrych tradycji w postaci formy targów oraz ich lokalizacji. Jak co roku zapowiadane są stoiska najlepszych producentów sprzętu i akcesoriów, biur podróży i centrów nurkowych. W ramach kongresu nurkowego towarzyszącego targom, czyli Nurgresu pojawi się szereg interesujących spotkań, warsztatów i wykładów.

Ceny biletów w roku 2012 będą takie same jak w latach ubiegłych. Instruktorzy gratis, certyfikowani nurkowie 10 zł, bilet normalny 20 zł. Zniżki instruktorskie i nurkowe wyłącznie po okazaniu legitymacji i wypełnieniu kuponu rejestracyjnego. Wszystkie bilety są ważne na oba dni, zarówno na Targi jak i Nurgres. Więcej informacji na stronie www.targinurkowe.pl oraz na www.facebook.com/targinurkowe

Partnerzy:

Forum-nuras.com, Magazyn Wielki Błękit, Magazyn Podwodny Świat, Miesięcznik Nuras.info, Konferencja Nurkowa Zakrzówek, ProjektFilm, Planero.pl, dlaStudenta.pl, CoconutPR, Atlantydy.pl, Diverclub.org, Portal Divers24.pl, Miesięcznik Jachting, Magazyn Nurkowanie.

VIDEO zwiastuny:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XBOW4kCD4hw[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Sx8B3rqvYl0[/youtube]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *