DARZ BÓR i WĘDKOMANIA, czyli coś dla myśliwego i wędkarza

My borów włodarze
Stajem przy sztandarze.
Darz Bór! – tak hasło brzmi,
Gra hejnał chór –
Darz Bór! – Darz Bór!

Stanisław Wyrwiński, Hasło leśników polskich

W kalendarzu wystaw Targów Kielce w tym roku od 16 do 18 listopada 2012 pojawi się debiutujący I Salon Sprzętu Myśliwskiego i Łowieckiego DARZ BÓR, połączony z I Salonem Sprzętu i Akcesoriów Wędkarskich WĘDKOMANIA.

Impreza kierowana jest przede wszystkim do firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i dystrybucją sprzętu, akcesoriów i odzieży myśliwskiej oraz do hobbystów i pasjonatów myślistwa, łowiectwa oraz wędkarstwa.

Trzydniowe targi zaplanowane zostały tak, by wystawcy mieli czas na prezentację produktów przeznaczonych dla szerokiego grona zwiedzających. Możliwość obejrzenia produktów, które pojawią się w sprzedaży dopiero w roku 2013, to wielka gratka dla miłośników i amatorów tego rodzaju aktywności. Salon DARZ BÓR to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce Środkowo-Wschodniej, w którym w jednym czasie i miejscu można zapoznać się z kompleksową ofertą całej branży.

Na stoiskach targowych będzie można zobaczyć broń i amunicję myśliwska, sprzęt myśliwski i łowiecki a także sprzęt i akcesoria wędkarskie. Swoją ofertę prezentować będą także organizacje związane z myślistwem, łowiectwem oraz wędkarstwem – koła i związki oraz wyspecjalizowana prasa branżowa.

Cała impreza pomyślana została jako kompleksowe wydarzenie gdzie prawie każdy znajdzie coś dla siebie. Targi odbywają się równolegle z Salonem Jeździectwa i Sprzętu Jeździeckiego GALOPEM, oraz Salonem Sprzętu i Pojazdów Motoryzacyjnych MOTO-HOBBY.

Dzięki uprzejmości organizatorów nie zabraknie tam również małego akcentu dotyczącego łowiectwa podwodnego. Członkowie naszego Stowarzyszenia zgodzili się pojawić na imprezie by promować naszą pasję i odpowiedzieć na gorąco na wszystkie pytania. Mam nadzieję, że po wszystkim możemy liczyć na krótką relację wzbogaconą o materiał zdjęciowy. Dziękuję i trzymam kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *