II Women’s Free Weekend, czyli Zlot Polskich Syrenek

W zeszłym roku, nad jeziorem Powidzkim, miał miejsce I Zlot Polskich Syrenek, który okazał się niezwykle udaną imprezą. Może warto zachęcić nasze panie do wzięcia udziału w tej imprezie, aby pod okiem doświadczonych freediverek poznać magię podwodnego świata oraz nurkowania na wstrzymanym oddechu.

Tegoroczne spotkanie planowane jest ponownie w Giewartowie nad Jeziorem Powidzkim, które okazało się magicznym, pełnym energii i pozytywnych wibracji miejscem, wymarzonym dla Syrenek! Zlot odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2011 roku, w bazie nurkowej NEMO. Tym razem syrenki będą miały możliwość spotkania się w większym gronie, gdyż kilka uczestniczek Pierwszego Zlotu stało się doświadczonymi freediverkami i będą mogły zaopiekować się początkującymi paniami.

Na tym etapie przygotowań organizatorzy poszukują chętnych do współpracy – sponsorów, których wsparcie pozwoli obniżyć koszty udziału w Zlocie, oraz patronów medialnych, którzy pomogą wypromować imprezę na jak największą skalę, tak aby grono nurkujących pań wzrosło o co najmniej 50 nowych Syrenek!

Nasz skromny portal już teraz gwarantuje wsparcie medialne dla tej inicjatywy.Trzymamy kciuki za udany weekend.

10 przemyśleń nt. „II Women’s Free Weekend, czyli Zlot Polskich Syrenek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *