Czwarte Targi Nurkowe „Podwodna Przygoda”

9 i 10 lutego 2013 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie po raz czwarty odbędzie się największa w Polsce impreza dla płetwonurków, czyli czwarta edycja Targów Nurkowych Podwodna Przygoda.

Pierwsze Targi i Nurgres, które odbyły się na początku 2010 roku okazały się sukcesem, który przeszedł najśmielsze oczekiwania zarówno organizatora jak i wystawców. Z informacji, które pojawiły się w mediach, internecie oraz interakcji z uczestnikami, wiemy, że wydarzenie to zostało bardzo pozytywnie ocenione przez odwiedzających i wystawców. Pierwszą edycję targów odwiedziło ponad 2000 osób, z czego 90% to nurkowie i instruktorzy.

W 2011 roku została powiększona powierzchnia wystawową Targów, a oferta skierowana do jak najszerszego grona zainteresowanych. Liczba wystawców podwoiła się, a zwiedzających było prawie o 50% więcej niż w pierwszym roku. Nie zabrakło wyjątkowo atrakcyjnych ofert szkoleniowych oraz szerokiej palety wyjazdów bliższych i dalszych na nurkowiska całego Świata. Ponadto były prezentacje sprzętu nurkowego, wydawnictw książkowych oraz filmowych. Ważnym elementem jest edukacyjna misja Targów Nurkowych „Podwodna Przygoda”. W ramach Nurgresu odbywają się prezentacje, warsztaty, projekcje filmowe oraz spotkania z ciekawymi gośćmi.

Na trzecią edycję Targów Nurkowych „Podwodna Przygoda” organizatorzy przyjęli założenie kontynuowania dobrych tradycji w postaci formy targów oraz ich lokalizacji. Jednak Wystawcy nie mieścili się już w starych salach, więc tym razem Targi odbyły się w Sali Marmurowej – największej w całym Pałacu! Dodatkowo w osobnych salach odbywał się Nurgres i seminaria firmowe i federacyjne. Frekwencja mimo ponad 20stopniowych mrozów dopisała do tego stopnia, że przez moment groziło nam przepełnienie sal. Na szczęście korek się rozładował i nie trzeba było ani na chwilę wstrzymywać sprzedaży biletów.

Czwarta edycja, która jest właśnie przed nami będzie kolejnym świętem wszystkich nurków. Spodziewamy się jeszcze więcej wystawców, mnóstwa specjalnych, targowych ofert i jak zwykle przeciekawych prezentacji nurgresowych. Swoją obecność potwierdzili już znani i lubiani specjaliści w tej branży, między innymi Michał Kosut, Maciej Curzydło oraz aktualna rekordzistka Polski w nurkowaniu głębokim kobiet Elżbieta Benducka.

W tym roku zapraszam wszystkich na prezentacje dotyczącą łowiectwa podwodnego, która odbędzie się w drugi dzień targów o godzinie 9:30.

Więcej informacji na stronie www.targinurkowe.pl oraz na www.facebook.com/TARGINURKOWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *