Aqua Battle, Trzebnica 2014

Jeszcze niedawno zarówno Trzebnica jak i hokej podwodny były mało znane w środowisku podwodniaków. Trzebnica jest pięknie położonym miasteczkiem, w otoczeniu wzgórz i lasów, mocno osadzonym w historii Dolnego Śląska, mogącym poszczycić się nowoczesnym Parkiem Wodnym oraz wieloma atrakcjami skierowanymi dla ludzi aktywnych.

Aqua Battle, Trzebnica 2014

Gmina o niezwykle pro sportowym charakterze, jest całkowicie otwarta na wszelkie inicjatywy związane z aktywnością fizyczną. Dzięki takiemu nastawieniu, wsparciu władz oraz zapałowi członków KHP Hydra, trzy lata temu udało się nam zorganizować pierwszy w Polsce turniej hokeja podwodnego – Aqua Battle. Nazwa ta mocno zakorzeniła się w kalendarzu turniejowym. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu ludzi, z roku na rok impreza powiększa się, goszcząc coraz więcej fanów oraz zawodników hokeja podwodnego z całej Polski.

W tym roku mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich kibiców oraz osoby zainteresowane tą ciągle jeszcze egzotyczną w naszym kraju dyscypliną sportu do Trzebnickiego Parku Wodnego „Zdrój” na trzecią już edycję Aqua Battle Trzebnica 2014, która odbędzie się już 21 czerwca. W czasie turnieju przewidujemy szereg dodatkowych atrakcji oraz tradycyjną już podwodną transmisją wideo. Jesteśmy przekonania, że w tym dniu każdy kto odwiedzi niezwykle gościnne miasteczko, jakim z pewnością jest Trzebnica, będzie miał okazję do wspaniałej zabawy.

Przy okazji pierwszego dnia otwarcia basenu zewnętrznego planujemy mini targi i pokazy organizacji oraz firm związanych z aktywnością w wodzie. Jeśli planujesz odbyć szkolenie nurkowe, szukasz ciekawego sportu dla siebie lub swojego dziecka, planujesz wakacyjny urlop lub chcesz spróbować swoich sił w nurkowaniu, koniecznie odwiedź nasza imprezę!

Więcej informacji dotyczących całej imprezy znajdziecie na stronie internetowej turnieju www.turniej.hydra.org.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *