Aqua Battle 2013

PLAKAT AB 2013Wielu z nam niezwykle bliski jest inny rodzaj aktywności, także nierozerwalnie związanej z wodą. W tym przypadku zawsze możemy być pewni rewelacyjnej wizury, a nade wszystko sporych emocji. Mowa tutaj oczywiście o hokeju podwodnym, który dzięki działalności kilku klubów w całej Polsce bardzo szybko się rozwija i rewelacyjnie rokuje na przyszłość.

W zeszłym roku Klub Hokeja Podwodnego „Hydra” Trzebnica, którego mam przyjemność i zaszczyt być członkiem i współzałożycielem, zorganizował wspólnie z Trzebnickim Parkiem Wodnym „Zdrój” pierwszy w Polsce turniej hokeja podwodnego Aqua Battle 2012. Imprezie patronował Burmistrz Gminy Trzebnica, Marek Długozima, który wykazał wiele zrozumienia dla naszej podwodnej pasji i wspiera nas do dzisiaj.

Trzebnicki basen odwiedziło w zeszłym roku 6 drużyn z całej Polski aby rywalizować ze sobą na dnie basenu o tytuł mistrza. Cała zabawa wypadła rewelacyjnie dzięki ciężkiej pracy członków naszego klubu oraz ogromnemu wsparciu TPW „Zdrój” z jego prezesem Dariuszem Drukarczykiem na czele. Aby pokazać jak najwięcej z podwodnych potyczek, na dnie basenu zamontowaliśmy kamery, które otrzymaliśmy od znanej chyba wszystkim w świecie nurkowym firmy Gralmarine z Wrocławia. Relacja na żywo na ekranach ustawionych w holu basenu to wydarzenie niezwykle rzadkie nawet na dużo większych i bardziej prestiżowych turniejach na świecie.

Idąc za ciosem KHP Hydra Trzebnica wraz z TPW „Zdrój” oraz przy wsparciu gminy Trzebnica ma zaszczyt zaprosić wszystkich na kolejną odsłonę podwodnej zabawy z krążkiem. Już za tydzień, 15 czerwca w Trzebnicy odbędzie się druga edycja Aqua Battle, w której udział weźmie 9 drużyn z całej Polski. Przez cały dzień rozegramy ponad 40 meczy, gwarantując dużo emocji zawodnikom i sporo atrakcji dla widzów. Wstęp na trybuny oczywiście jest bezpłatny.

Zapraszam serdecznie wszystkich aby na własne oczy przekonali się jak fajnym sportem jest podwodny hokej. Gwarantuję, że to najlepszy trening przed naszymi łowieckimi eskapadami. Na pewno warto spróbować.

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie turnieju: www.turniej.hydra.org.pl

Program imprezy:

07:00 – 08:00 Rejestracja drużyn;
08:00 – 08:30 Wejście na basen;
08:30 – 08:45 Spotkanie kapitanów, losowanie drużyn;
08:50 – 09:00 Oficjalne otwarcie turnieju, odprawa drużyn;
09:00 – 15:45 Faza grupowa turnieju;
16:00 – 16:20 Mecz finałowy;
16:30 – 17:00 Opuszczenie basenu;
17:00 – 18:30 Posiłek na wyspie dla zawodników;
18:30 – 19:00 Dekoracja drużyn, oficjalne zakończenie turnieju;
19:00 – do rana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *