Zarybianie przed tegorocznymi Mistrzostwami Polski

Tegoroczne Mistrzostwa Polski w Łowiectwie Podwodnym są szczególne, bowiem obchodzą okrągły jubileusz. Na fali wzrostu popularności tego niszowego przecież sportu, możemy spodziewać się rekordu frekwencji, za co trzymam kciuki już od dawna.

Podobnie jak w zeszłym roku zawody odbędą się na jeziorze Kaleńskim, które gwarantuje doskonałą przejrzystości wody oraz ciekawe miejsca do podwodnych eksploracji w poszukiwaniu rekordowej ryby.

Aby zwiększyć szanse na zdobycie trofeum oraz pokazać, iż nasza pasja nie ogranicza się jedynie do eliminacji ryb z akwenów udostępnionych dla łowiectwa podwodnego, podobnie jak rok wcześniej, organizator imprezy, OSP ORW Klub Płetwonurków „Mares” z Koszalina i w tym roku, 14 kwietnia, przeprowadził akcję zarybiania. Inicjatywa cenna ze wszech miar, pozwala liczyć nam wszystkim na doskonałą zabawę oraz łowieckie sukcesy.

Czasu nie zostało już wiele i ze zniecierpliwieniem czekam na wyjazd w okolice Czaplinka. Niech wpuszczone szczupaki chowają się zdrowo, by za kilka lat przyprawiać o przyspieszone bicie serca wszystkich podwodnych łowców, którym uda się je zobaczyć pod wodą.

2 przemyślenia nt. „Zarybianie przed tegorocznymi Mistrzostwami Polski

  • Z tego co słyszałem, za namową kilku oldboyów, mają się pojawić w Drawsku pionierzy łowiectwa podwodnego w Polsce, którzy brali udział w zawodach w latach 70-tych. Niektórzy z tych Panów planują nawet wzięcie udziału w tej imprezie. Jestem więcej niż przekonany, że mogą jeszcze nam, nieopierzonym kocurom, zrobić sporą konkurencję. Warto więc przyjechać!

  • Czekam z niecierpliwością na wszystkie niespodzianki związane z okrągłym jubileuszem! Mam nadzieję, że i tym razem można będzie liczyć na zapierające dech w piersiach opowieści „Janów” i wszystkich gości pamiętających początki mistrzostw. NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *