Targi Nurkowe w Warszawie, czyli Czekając na Nową Twarz SSP

W tym roku, po raz kolejny mamy okazję wystawić się ze swoim sprzętem i zaprezentować działalność naszego Stowarzyszenia. Dosłownie wystawić się i dosłownie zaprezentować, bo mamy przysłowiowy kawałek podłogi, którą będziemy mogli zagospodarować na nasze cele.

[youtube width=”720″ height=”400″]http://www.youtube.com/watch?v=lJeWG5g8G3Y[/youtube]

Z tegorocznej gali zrezygnował wysłużony Pan Andrzej, który po kolejnych perturbacjach związanych z przeprowadzką z jednej piwnicy do drugiej, a ponadto nękany chronicznym wypadaniem barku i pełną deregulacją stawu biodrowego, postanowił odejść na zasłużoną łowiecką emeryturę. Nowy manekin, tym razem rosły góral z Istebnej, ruszył do nas w sobotę i na dniach spodziewamy się jego przyjazdu. Do tego czasu Mazowsze Spearfishing Team ustali imię dla nowej maskotki łowieckiego świata. Czy będzie to Irek, Zdzich, czy DJ Gregor, wszystko okaże się na dniach.

Wracając jednak do samych targów. Organizatorzy zaoferowali nam również 20-minutowy set w trakcie NURGRESU, z przeznaczeniem na krótką prezentację nt. łowiectwa podwodnego w Polsce oraz działań SSP. Miejmy nadzieję, że w tym roku pojawi się większa ilość fanów spearfishingu. Tyle na dziś. Reszta relacji, po Targach. Zapraszamy wszystkich chętnych z Warszawy, okolic i nie tylko.

Wszystkie niezbędn informacje o imprezie oraz o wystawcach znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *