Ruszamy z nowym portalem!

Od kilku miesięcy, dzięki wspólnemu wysiłkowi całej redakcji,  toczą się prace nad nową odsłoną naszego portalu. Nie zwlekając już dłużej, postanowiliśmy odpalić nową stronę z pierwszym dniem 2011 roku. Mając nadzieję, że data ta stanie się historyczna, oddajemy w Wasze ręce zupełnie nowy, wzbogacony i uzupełniony portal informacyjny. Chcemy aby każdy znalazł tutaj coś dla siebie. Przygotowaliśmy działy zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z łowiectwem, jak i dla tych, którzy na łowiectwie zjedli już zęby. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z imprez, zlotów oraz wypraw, w których mieliśmy możliwość wziąć udział w ostatnim czasie. Wprowadziliśmy dział dotyczący akwenów, gdzie każdy będzie mógł odszukać i poznać miejsce swojego nurkowania. Korzystając z możliwości komentarzy, koniecznie podzielcie się swoją wiedzą na ich temat tak aby każdy bezpiecznie mógł korzystać z tego co daje nam natura.

Oprócz tematyki łowieckiej znajdziecie tutaj podstawowe informacje dotyczące freedivingu oraz strzelectwa basenowego. Nie ograniczamy się wyłącznie do nurkowania na wstrzymanym oddechu, a w naszych aktualnościach z pewnością odnajdziecie najważniejsze informacje dotyczące wszystkiego co dotyczy świata podwodnego.

Możliwość komentowania każdego wpisu sprawia, iż każdy może przyczynić się do tworzenia tej małej społeczności. Newsletter pozwoli Wam być na bieżąco z wszystkimi informacjami i wydarzeniami jakie w najbliższej przyszłości będą miały miejsce. Już niebawem ruszy Facebook’owa odsłona portalu dzięki czemu być może dotrzemy do ludzi, którzy o łowiectwie podwodnym nie mają pojęcia.

Korzystając z okazji, chciałbym gorąco podziękować wszystkim, którzy od lat przyczyniają się do rozwoju strony spearfishing.pl. Mam nadzieję, że uda nam się zachęcić naszą postawą kolejne osoby do pisania i publikowania na łamach naszego portalu. Każdego, kto chciałby wesprzeć nas w tworzeniu tego małego zakątka dla pasjonatów łowiectwa serdecznie zapraszam. Skontaktujcie się z nami koniecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *