Rozpoczynamy działalność!

Chciało by się zacząć… „Dawno, dawno temu, za górami…” Nie będzie to jednak bajka ale faktycznie swój początek ma już dosyć dawno temu. Naszą przygodę z łowiectwem rozpoczęliśmy zupełnie niezależnie, próbując swoich sił w zupełnie różnych częściach świata i diametralnie różniących się akwenach. Jacek zaczynał w norweskich fiordach, a ja w przejrzystych wodach Morza Egejskiego.

Nie ważne kiedy i jak. Ważne, że przypadkowo udało nam się odnaleźć dzięki naszej pasji poprzez internet. Po paru mailach, a potem spotkaniach, postanowiliśmy podejść do sprawy poważnie. Zaplanowaliśmy wspólne treningi basenowe, wspólne wyjazdy a przede wszystkim popularyzację tego sportu w naszym kraju. Jesteśmy na początku tej drogi i kompletnie nie wiemy co z tego wyniknie. Mamy jednak nadzieję, że uda się nam spełnić nasze założenia.

3 przemyślenia nt. „Rozpoczynamy działalność!

  • Hehe tej histori nie znalem , musicie mi kiedys ja opowiedziec

    a Maczka jak znalezliscie ? 😀 😀 😀

  • A ja chodziłem wieczorami z kumplem na basen, bo nie miałem z kim trenować. Ja pływałem pod wodą, on mnie asekurował z powierzchni. No i pewnego dnia gdy wychodziłem podszedł do mnie jakiś łysol-ratownik (Jaca) i mówi tak:

    „Widzę, że pływasz w długich płetwach. Jakbyś chciał potrenować to przyjdź jutro na 6:00 rano.”

    No i przyszedłem… 🙂 To było jakoś w kwietniu 2008…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *