„Gorączka sobotniej nocy”, turniej hokeja podwodnego

Osobiście znam kilku łowców podwodnych, którzy w w przerwach między jeziorowymi eskapadami ostro trenują hokeja podwodnego. To przede wszystkim doskonała zabawa ale także sposób na poprawienie swoich wyników i możliwości związanych z nurkowaniem na wstrzymanym oddechu. Tych wszystkich, którzy nie mieli szans zobaczyć na żywo o co tak na prawdę chodzi w hokeju podwodnym, zapraszam serdecznie w imieniu własnym i organizatorów – drużyny Bałtyckich Fok, na pierwszy w Polsce nocny turniej hokeja podwodnego, który odbędzie się już w tą sobotę w Gdańsku Chełmie.

Klub hokeja podwodnego Bałtyckie Foki oraz MOSiR Gdańsk mają przyjemność zaprosić na nocny turniej hokeja podwodnego – GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY !!! Rozpoczynamy 12 stycznia 2013 roku o godzinie 23:00, kończymy około godziny 5 nad ranem w niedzielę.

W turnieju wystartuje 7 drużyn:

  1. PIRANIA WROCŁAW
  2. AQUARIUS BEŁCHATÓW
  3. ORKA GDYNIA
  4. WALENIE SIEMIANOWICE
  5. HYDRA TRZEBNICA
  6. BAŁTYCKIE FOKI 1
  7. BAŁTYCKIE FOKI 2

Zawody będą rozegrane zgodnie z międzynarodowym regulaminem CMAS. Rywalizujemy ze sobą rozgrywając mecze każdy z każdym. Finał to jeden mecz o pierwsze miejsce. Po turnieju organizujemy poranną imprezę na której dokonamy uroczystej dekoracji zwycięskich drużyn.

Więcej informacji oraz relację na żywo będzie można zobaczyć na stronie turnieju www.hokejpodwodny.pl. Tego nie można przegapić!

Jedno przemyślenie nt. „„Gorączka sobotniej nocy”, turniej hokeja podwodnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *