Galeria zdjęć z III Zlotu SSP w Kosewie

W oczekiwaniu na relację z tegorocznej imprezy, zapraszam wszystkich do oglądania galerii zdjęć ze zlotu, który odbył się tradycyjnie w Kosewie, nad jeziorem Powidzkim. Pogoda pokrzyżowała nieco plany uczestnikom, co zaskutkowało zdecydowanie niższą frekwencją, niż ta której spodziewaliśmy się przed zlotem.

Nie zabrakło jednak dobrego humoru, upojnych wieczorów, zawodzenia w akompaniamencie aż trzech gitar oraz kolejnego rekordu w ilości wydobytych śmieci, który był możliwy do osiągnięcia głównie dzięki tytanicznej pracy Brunera. W tym roku formuła organizacyjna została mocno poszerzona o aspekty sportowe, począwszy od rejsów pontonowych, meczu koszykówki, skończywszy na meczu piłki nożnej z wychowankami ośrodka „Szansa”. Cieszę się, że oprócz stałych bywalców, pojawiają się nowe twarze i już teraz trzymam kciuki za kolejną imprezę.

Dziękuję wszystkim za przyjazd do Kosewa, sprawne i bezpieczne przeprowadzenie akcji sprzątania oraz świetną zabawę przy grillu. Pragnę podziękować także dyrekcji Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych „Eko” ze Strzałkowa za dostarczenie worków na śmieci oraz pomoc w ich usunięciu.

Do zobaczenia za rok nad jeziorem Powidzkim!

Jedno przemyślenie nt. „Galeria zdjęć z III Zlotu SSP w Kosewie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *