polowanie bez zgody dzierzawcy

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
filip

polowanie bez zgody dzierzawcy

Postautor: filip » pt, 13 lipca 2018, 22:22

jak w temacie,chodzi mi o konsekwencje polowania bez zgody dzierżawcy akwenu z zachowaniem pozostałych przepisów ustawy,tzn posiadanie kłp,pływanie z bojką itp..?

Awatar użytkownika
nemesis
Kontaktowanie:

Re: polowanie bez zgody dzierzawcy

Postautor: nemesis » sob, 14 lipca 2018, 21:24

Jak dobrze pamiętam to kara pieniężna wynikła z taryfikatora + trzeba zwrócić finansowe szkody związane z zabiciem ryb.

korbowody

Postautor: korbowody » sob, 14 lipca 2018, 22:14

No chłopie z bojka bez zgody dzierżawcy???!!!! nie bądź jeleń i sam nie wystawiaj sie na mukę, ja tam nawet z wykupionym pozwoleniem bez bojki pływam, potrzebna ona jak dziura w moście.Jak już zamierzasz przejść do partyzantki to chociaż minimum konspiracji zachowaj.

filip

Postautor: filip » ndz, 15 lipca 2018, 22:08

korbowody pisze:No chłopie z bojka bez zgody dzierżawcy???!!!! nie bądź jeleń i sam nie wystawiaj sie na mukę, ja tam nawet z wykupionym pozwoleniem bez bojki pływam, potrzebna ona jak dziura w moście.Jak już zamierzasz przejść do partyzantki to chociaż minimum konspiracji zachowaj.

co do bojki to tez nie przepadam za nią,pływanie z pozwoleniem i bez bojki to problemy każdy funkcjonariusz PSR wie ze bojka jest konieczna...to że ktoś pływa z bojką wcale nie oznacza że jest łowcą :D ,pływając na bezdechu musisz mieć bojkę przynajmniej teoretycznie, a i praktycznie warto jeśli
akwen nawiedzili motorowodniacy.

Awatar użytkownika
Paweł_L
Kontaktowanie:

Postautor: Paweł_L » pn, 16 lipca 2018, 13:15

Polowanie bez zgody to zwykłe złodziejstwo. Wstyd mi jest, że na tym forum, jest miejsce na złodziejskie porady. Potem się wszyscy dziwicie, gdy patrzą na polskich łowców podwodny w Polsce, jak na kłusowników i złodziej, i odbierają nam wody do łowiectwa podwodnego.
Paweł Laskowski
Centrum Szkoleń i Badań Podwodnych
OLNUR
Tel. 505 839 511
active2@o2.pl
http://nurkowapolska.pl/

filip

Postautor: filip » wt, 17 lipca 2018, 22:13

Paweł pytanie jest teoretyczne, boję się co by było gdybym spytał o konsekwencje przejechania pieszego na pasach. nie do końca rozumiem co masz na myśli pisząc o złodziejskich poradach?,nie sadze by ktokolwiek z użytkowników forum był złodziejem. :shock:

Awatar użytkownika
Paweł_L
Kontaktowanie:

Postautor: Paweł_L » śr, 18 lipca 2018, 09:51

Filipie, nie obrażaj inteligencji forumowiczów. O ile, jeżdżąc samochodem, masz odczynienia z pieszymi na przejściu - na zachowanie i obecność, których nie masz wpływu. To wybierając się na podwodne polowanie masz bezwzględny, prawny, obowiązek uzyskanie zgody dzierżawcy rybackiego lub właściciela wody do amatorskiego połów ryb kuszą. Pisanie takich postów na forum to dawanie argumentów przeciwnikom łowiectwa podwodnego i rzucanie "kłód pod nogi" osobom ubiegającym się o wody udostępnione do łowiectwa. Forum czytają nie tylko sympatycy spearfishingu.

Pozdrawiam !
Paweł Laskowski
Centrum Szkoleń i Badań Podwodnych
OLNUR
Tel. 505 839 511
active2@o2.pl
http://nurkowapolska.pl/

filip

Postautor: filip » czw, 19 lipca 2018, 20:39

ja o kozie ty o wozie,myślę że dalsza dyskusja nie ma sensu...

Wróć do „Szybkie pytanie”