[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Jez Lipie - Słowa - Strona 2 -Spearfishing.pl

Jez Lipie - Słowa

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
iljucha
Posty:28
Rejestracja:pn, 14 grudnia 2015, 04:10
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Jez Lipie - Słowa

Postautor: iljucha » pn, 23 lipca 2018, 15:26

Byłem w miejscowości Ługi na jeziorem Osiek. Widoczność kiepska, około 2 metry. Tu na Lipim o dużo lepsza, ok 4 metry i woda pięknego koloru . Wczoraj i przedwczoraj pływałem tak po 3 godzinki w sam upał, po 12.00. Co do ryb jestem początkujący, głębokości dla mnie osiągalne to 5 metrów. Widziałem małe szczupaki, miliardy dużych okoni, plotki, wzdregi. Pływałem z żoną wczoraj wieczorem, przed dziewiętnastą i zauważyłem że o tej porze zbierają się rybki bliżej brzegu, dziś też pójdę wieczorkiem i dam znać czy coś trafię fajnego.

Awatar użytkownika
iljucha
Posty:28
Rejestracja:pn, 14 grudnia 2015, 04:10
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Jez Lipie - Słowa

Postautor: iljucha » pn, 23 lipca 2018, 15:42

Dzimi Ramles, kiedy będziesz? :D

Awatar użytkownika
Dżimi Ramles
Posty:320
Rejestracja:pt, 27 lutego 2015, 22:22
Lokalizacja:Wrocław

Re: Jez Lipie - Słowa

Postautor: Dżimi Ramles » wt, 24 lipca 2018, 10:09

Piątek chyba. Instaluję się na cyplu na Lipim z namiotem.

Awatar użytkownika
tedi
Posty:68
Rejestracja:sob, 16 kwietnia 2016, 18:53
Lokalizacja:Kartuzy

Re: Jez Lipie - Słowa

Postautor: tedi » pt, 21 czerwca 2019, 18:31

Może komuś się przyda 20 czerwiec.
Lipie- 1,5 do 2 metrów , woda koloru mlecznego czym głębiej tym gorzej na 5 metrach wizura spada do słabego metra. Osiek - 2 do 3 metrów podobnie czym głębiej tym gorzej. Z rybostanem w tych jeziorach to marnie, jedyny plus że na jednym 3 dniowym zezwoleniu można łowić na kilku jeziorach. Przez trzy dni widziałem jednego wędkarza i to turystę w kapielówkach na spinning próbował łowić okonie :lol:

Awatar użytkownika
Evgueni
Posty:11
Rejestracja:czw, 6 czerwca 2019, 14:35
Lokalizacja:Sława
Kontaktowanie:

Re: Jez Lipie - Słowa

Postautor: Evgueni » śr, 24 lipca 2019, 16:00

Witam, a wie ktoś może co się dzieje na dniach w tym Lipim? Poprawiła się wizura od czerwca czy dalej mleko?? Pojechałbym tam..

Awatar użytkownika
Dżimi Ramles
Posty:320
Rejestracja:pt, 27 lutego 2015, 22:22
Lokalizacja:Wrocław

Re: Jez Lipie - Słowa

Postautor: Dżimi Ramles » czw, 25 lipca 2019, 08:22

Z tego co słyszałem to na Lipim wciąż lipa... Jak na Lipie oczywiście :wink:


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości