[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Okonie w Bałtyku -Spearfishing.pl

Okonie w Bałtyku

Wszelkie informacje dotyczące miejsc łowieckich w naszym morzu.
Awatar użytkownika
minimal89
Posty:92
Rejestracja:pt, 18 lipca 2014, 19:25
Lokalizacja:Kołobrzeg
Okonie w Bałtyku

Postautor: minimal89 » śr, 30 lipca 2014, 15:19

Napotkał ktoś z was, ławice okonia morskiego? Mi udało sie nieraz trafic takie ławice w morzu lecz niestety to były drobne okonie, ale takie od 30 cm + to dopiero po północnych wiatrach po intensywnym falowaniu w ujściach rzek i kanałów. A w morzu? gdzie siedzą te garbusy? może dalej?

nygaa
Posty:228
Rejestracja:sob, 24 maja 2008, 07:34
Lokalizacja:Zgierz

Re: Okonie w Bałtyku

Postautor: nygaa » czw, 13 sierpnia 2015, 06:46

Tak są okonie w Bałtyku, ja napotkałem podczas nurków koło Pobierowa jednego koło 35cm (ale codziennie nie siedziałem łem tam w wodzie) rybacy przy na sieci łapia takie wielkosci dorszy czyli koło 1,5kg

underwaterpoland
Posty:20
Rejestracja:ndz, 16 października 2016, 19:07

Re: Okonie w Bałtyku

Postautor: underwaterpoland » sob, 19 listopada 2016, 16:19

Witam w tym roku w Ustce widziałem stada okoni przy kolkach ( falochronach wbitych w dno ) takie stada po około 600 szt nie przesadzam i każdy z nich miał około 0.5 kg trafiło mi się tylko to raz a tak to drobnicy jest ful do 25cm przy kamieniach .


Wróć do „Morze Bałtyckie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron