[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Dzikie/Puste plaże -Spearfishing.pl

Dzikie/Puste plaże

Wszelkie informacje dotyczące miejsc łowieckich w naszym morzu.
Awatar użytkownika
nemesis
Posty:694
Rejestracja:sob, 5 października 2013, 13:39
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:
Dzikie/Puste plaże

Postautor: nemesis » pn, 21 kwietnia 2014, 18:00

Zapewne w wakacje do trójmiasta i okolic zjedzie się cała Polska i niespecjalnie chciałbym gnić w korkach (podobno droga na Hel w wakacje jest masakryczna) i przeciskać się przez plażowiczów z kuszą. Znacie jakieś okolice do 60-70 km od Gdańska, gdzie można spokojnie się dostać i nie trafiać na chmary turystów?

Spokojnie mogę i kilometr dojść z buta na plaże przez lasy itp. przeszkody.

ptja
Posty:1234
Rejestracja:pn, 26 marca 2012, 15:15
Lokalizacja:Łódź

Re: Dzikie/Puste plaże

Postautor: ptja » pn, 21 kwietnia 2014, 18:25

W sezonie nie licz na życie pustelnika, ale coś chyba mogę podrzucić, choć nieco dalej niestety: między Rowami a Ustką są tereny podmokłe, poprzecinane rzeczkami, ze słabym dojazdem, a przez to mniej oblegane (miejscowości Dębina, Poddąbie, niestety ~130km od Gdyni). Podobnie chyba jest z obszarem między jeziorami Łebsko i Gardno, bo jest tam Słowiński PN (nie wiem, czy ma to znaczenie w kontekście łowiectwa w morzu, trzeba sprawdzić). W SPN dochodzi jeszcze chyba ograniczenie w ruchu pojazdów w pobliżu morza.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
lukicza
Posty:70
Rejestracja:pt, 5 października 2012, 19:10
Lokalizacja:Central Pomerania

Re: Dzikie/Puste plaże

Postautor: lukicza » pn, 21 kwietnia 2014, 22:10

I poligon pomiędzy Ustką i Jarosławcem


Wróć do „Morze Bałtyckie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron