[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
zalew soliński -Spearfishing.pl

zalew soliński

Wszelkie informacje dotyczące akwenów śródlądowych udostępnionych dla łowiectwa podwodnego w Polsce.

Moderator:tolek666

filip
Posty:480
Rejestracja:sob, 26 kwietnia 2008, 16:30
zalew soliński

Postautor: filip » pt, 3 lutego 2017, 23:56

w zeszłym roku łaziłem trochę po bieszczadach nie będę rozpisywał się o górach, pamiętam artykuł pana Chomika o jeziorach duszatyńskich, jakoś dolazłem :D niestety nie wyglądają dobrze.dotarłem między innymi na tamę na j. solińskim ,widok z góry niesamowity z jednej strony przepiękna panorama z drugiej pływające w wodzie kilku nasto kg karpie,amury no i okazałe pstrągi.wielka szkoda że nie można polować na zalewie,pamiętam że kiedyś czynione były starania o udostępnienie soliny łowiectwu ale chyba nic z tego nie wyszło.trochę czasu minęło,może warto było by powrócić do tematu łowiectwo podwodne nie jest już tak egzotycznym sportem....
zastanawiam się trochę nad wyczarterowaniem jachtu ,bardzo będę wdzięczny za informacje praktyczne o zalewie ,interesują mnie ciekawe miejscówki,warunki pod wodą itp.. polować co prawda nie można ,ale zawsze można jakaś fotkę strzelić. :drinks:

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: zalew soliński

Postautor: bruner » sob, 4 lutego 2017, 12:00

Znam Solinę dość dobrze. Jak tylko znajdę nieco czasu to na priv napiszę Ci miejscówki i dam Ci kontakt, który wiele tam umożliwia.

O pływaniu przy samej tamie zapomnij - zakaz ze względów bezpieczeństwa. Można zza węgła zajrzeć od zatoki Drewnianej, pod paprochami się bokiem zbliżyć. Ogólnie na Solinie trzeba nurać głęboko w większości miejsc, żeby mieć dobre spotkanie. Najlepsza wizura i warunki - jesień.
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/


Wróć do „Akweny udostępnione dla łowiectwa w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron