[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Jezioro Chłop i Wędromierz -Spearfishing.pl

Jezioro Chłop i Wędromierz

Wszelkie informacje dotyczące akwenów śródlądowych udostępnionych dla łowiectwa podwodnego w Polsce.

Moderator:tolek666

Awatar użytkownika
indianin
Posty:1033
Rejestracja:wt, 14 sierpnia 2012, 22:00
Jezioro Chłop i Wędromierz

Postautor: indianin » pn, 6 czerwca 2016, 22:50

"Wszystko co dobre przytrafiło mi się w wodzie"

"Zawsze jest tak, że w polowaniu ważny jest łut szczęścia"
Wiesław Roguski
www.sspoland.pl

AlfredoWargas
Posty:382
Rejestracja:śr, 25 czerwca 2014, 21:44
Lokalizacja:Wrocław

Re: Jezioro Chłop i Wędromierz

Postautor: AlfredoWargas » pn, 6 czerwca 2016, 22:57

Gratulacje :good:
GoodNightLeftSite
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


Awatar użytkownika
Cassidy
Posty:720
Rejestracja:wt, 3 sierpnia 2010, 21:22
Lokalizacja:Milanówek

Re: Jezioro Chłop i Wędromierz

Postautor: Cassidy » wt, 7 czerwca 2016, 05:29

Wielkie gratki :good:

Awatar użytkownika
Segitarius
Posty:157
Rejestracja:pn, 1 czerwca 2015, 18:20

Re: Jezioro Chłop i Wędromierz

Postautor: Segitarius » wt, 7 czerwca 2016, 07:07

Wyznacznik skuteczności łowców podwodnych w walce z kłusownictwem na danym akwenie?
NIENAWIŚĆ OKOLICZNYCH KŁUSOWNIKÓW.

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
Stelm
Posty:673
Rejestracja:wt, 15 kwietnia 2008, 16:22
Lokalizacja:Warszawa

Re: Jezioro Chłop i Wędromierz

Postautor: Stelm » wt, 7 czerwca 2016, 08:20

To jest wiadomość dnia :D Gdy niemożliwe staje się możliwe... Super robota, Marek!

Awatar użytkownika
marcinbródno
Posty:257
Rejestracja:wt, 16 września 2008, 19:26
Lokalizacja:Warszawa

Re: Jezioro Chłop i Wędromierz

Postautor: marcinbródno » wt, 7 czerwca 2016, 08:42

Marek C. znany spearfishingowy lobbysta ! ;)
Dziękujemy !!!
"Daj sobie w piz.ę, będziesz mocniejszy"



http://www.sspoland.pl

Awatar użytkownika
Dżimi Ramles
Posty:320
Rejestracja:pt, 27 lutego 2015, 22:22
Lokalizacja:Wrocław

Re: Jezioro Chłop i Wędromierz

Postautor: Dżimi Ramles » wt, 7 czerwca 2016, 08:49

Prezesie, brawo :clap: A teraz parę słów o jeziorach. Obydwa leżą w Bruździe Zbąszyńskiej na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego. Leżą wzdłuż drogi Pszczew - Trzciel. Połączone strugą. Przebiega przez nie szlak kajakowy. Położone w bardzo malowniczym terenie, otoczone pięknymi lasami na wzgórzach. Kilka niewielkich ośrodków, pól namiotowych. Dosyć kameralna atmosfera wokół, brak tabunów turystów. Dla naszych celów na pewno ciekawszy będzie Chłop, większy i głębszy, z II klasą czystości wody. Jeżeli chodzi o ryby, niewiele wiem. Łowiłem tylko wędką na Wędromierzu jakieś leszcze. Wędkarze na forach twierdzą, że dzierżawca wybił ryby do nogi, ale to wędkarze... :lol: Wędromierz ma III klasę czystości i mniejszą przejrzystość wody. Dno silnie zamulone, zwłaszcza w północno wschodnim plosie. Ogólnie teren do wypoczynku na łonie przyrody jest idealny, a jak wygląda sprawa rybostanu, przekonamy się niebawem :e_biggrin:

Awatar użytkownika
sharky
Posty:1706
Rejestracja:ndz, 7 września 2008, 19:23
Lokalizacja:Warszawa

Re: Jezioro Chłop i Wędromierz

Postautor: sharky » wt, 7 czerwca 2016, 11:26

Prezes staje na wysokości zadań mu powierzonych :4_17_10: Jam godzien nie jest w tych zacnych wodach nurzać swych stóp smrodem mych skarpet zbrukanych...
Delta Wołgi El-Dorado. Strzel i wypuść.

Awatar użytkownika
Segitarius
Posty:157
Rejestracja:pn, 1 czerwca 2015, 18:20

Re: Jezioro Chłop i Wędromierz

Postautor: Segitarius » wt, 7 czerwca 2016, 11:42

Jeno zawitawszy w te krainy jeziorne, w ryby bogate, masz już bez obaw skarpety i kuszę gdzie moczyć panie. A że cena nikła to się chętniej w nasze rejony zdecydujesz zawitać. Jeziorom swoim, od skarpet dasz odpocząć, ryby z lubuskiej wody skosztujesz :)
Wyznacznik skuteczności łowców podwodnych w walce z kłusownictwem na danym akwenie?
NIENAWIŚĆ OKOLICZNYCH KŁUSOWNIKÓW.

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Jezioro Chłop i Wędromierz

Postautor: bruner » śr, 8 czerwca 2016, 07:18

Pszczew - pełen możliwości :)

Super!
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

AlfredoWargas
Posty:382
Rejestracja:śr, 25 czerwca 2014, 21:44
Lokalizacja:Wrocław

Re: Jezioro Chłop i Wędromierz

Postautor: AlfredoWargas » śr, 21 marca 2018, 11:28

Jak w latach poprzednich, taki i w 2018 jeziora Gospodarstwa Rybackiego Lech pozostają udostępnione do ŁP, wyłącznie dla członków SSP.

Opłaty na 2018 rok :

1 dzień - 30 zł
3 dni - 80 zł
Cały sezon - 350 zł

przypominam,o ewentualnym zgłoszeniu planowanego wejścia, u dzierżawcy pod numerem tel. ‭694 542 265‬

Limity dobowe - bez zmian

Zezwolenia u mnie.
W razie pytań proszę dzwonić : 502-427-667
GoodNightLeftSite
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*



Wróć do „Akweny udostępnione dla łowiectwa w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron