[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Dziwadła na forum -Spearfishing.pl

Dziwadła na forum

Chcesz coś zmienić lub masz nowe pomysły dotyczące forum lub naszej strony?

Moderator:Goldfish

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:
Dziwadła na forum

Postautor: bruner » pt, 18 listopada 2011, 07:39

Panowie, ktoś moze mi wyjaśnic co to za dziwadła na forum się pojawiają i dlaczego? Nie znam sie na tym, ale chyba cos nie tak ochroną forum w sieci przed spamem czy jakoś tak ...

chodzi mi o np. to:

viewtopic.php?f=60&t=2468

memberlist.php?mode=viewprofile&u=116
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

filip
Posty:480
Rejestracja:sob, 26 kwietnia 2008, 16:30

Re: Dziwadła na forum

Postautor: filip » pt, 18 listopada 2011, 23:14

hm,?

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Dziwadła na forum

Postautor: doox » sob, 19 listopada 2011, 11:04

Działamy w tym temacie.
Być może będzie konieczne wprowadzenie dodatkowej weryfikacji nowych userów.
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31

Re: Dziwadła na forum

Postautor: PaWEŁ » śr, 15 maja 2013, 16:32

Mnie dziwi nachalna reklama komercyjnych firm prowadzona przez kilku userów (nie nowych). Jeżeli wnoszą jakieś opłaty za możliwość reklamy to wszystko jest OK!
Jeżeli nie, to pisanie postów aby tylko móc umieścić reklamy swoich interesów w podpisach w postaci banerów z linkami albo w tendencyjnej treści, np. w dziale Powitania albo Sprzęt - jest wg mnie naruszaniem zasad tego Forum.
Ja osobiście wszystkim czytelnikom odwiedzającym moją stronę oraz wszystkim świeżakom z którymi mam kontakt polecam to Forum jako źródło obiektywnych informacji na temat ŁP. Byłoby fajnie gdyby tak zostało.

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Dziwadła na forum

Postautor: doox » śr, 15 maja 2013, 16:56

I tak zostanie.
Może coś przeoczyłem Pawle podrzuć mi na PM o co dokładnie chodzi. Dzięki i pozdro.
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....


Wróć do „Sugestie i problemy z forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron