[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Prywatna galeria -Spearfishing.pl

Prywatna galeria

Chcesz coś zmienić lub masz nowe pomysły dotyczące forum lub naszej strony?

Moderator:Goldfish

INDIANISKO
Posty:848
Rejestracja:ndz, 28 czerwca 2009, 19:33
Prywatna galeria

Postautor: INDIANISKO » czw, 7 kwietnia 2011, 19:41

Cześć .Od dawna o tym myślę i proponowałem różne rozwiązania , jednak z powody braku możliwości technicznych lub czasu :) nie doczekałem się tej opcji :). Nie ma sprawy jest na to proste rozwiązanie .
Już tłumaczę o co mi chodzi . Chciałbym w formie nowego tematu , oczywiście w odpowiednim dziale utworzyć własna galerię :) jak do tej pory wszystko jest proste .... pozornie . Problemem jest dla mnie spora ilość komentarzy i of-topicu po którym sens i klimat galerii rozmywa się TOTALNIE . A wszelkie emotki, gratki i takie tam ...po prostu odbierają mi przyjemność z oglądania zdjęć i forum się rozjeżdża . Wiem że będzie tylu przeciwników co zwolenników takiego rozwiązania :) ja wspomnę tylko o korzyściach : Każdy user chcąc np. pochwalić się nowym sprzętem , przygodą czy trofeum otwiera nowy post ....teraz wystarczyłoby dodać nowe foty z krótkim opisem w własnej galerii ...dla mnie proste , wygodne i wszystko w jednym miejscu. Zero bałaganu tematycznego .
Aby to mogło funkcjonować potrzebna jest albo techniczna możliwość otwarcia ,,własnego" postu tylko dla jednego użytkownika , lub tradycja niewpisywania , komentowania cudzych galerii .
Mam zamiar otworzyć wkrótce taki ,,nowy temat " i proszę o uwzględnienie mojej opinii w sprawie uczestnictwa w nim innych użytkowników .
Czekam na opinie i uwagi kolegów .
Hough.:)
"spearfishing...zabijamy z miłości do natury"

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: PRYWATNA GALERIA

Postautor: doox » czw, 7 kwietnia 2011, 20:16

W galerii utworzyłem dla ciebie nowe forum "Prywatna galeria INDIANISKO", jeżeli nic nie popieprzyłem to masz do niego dostęp tylko ty i Administratorzy. Reszta może to tylko przeglądać.
Każdy kto chce założyć swoją własną galerie niech pisze na PM.
Mam nadzieję, że będzie działało. testuj INDI!
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

INDIANISKO
Posty:848
Rejestracja:ndz, 28 czerwca 2009, 19:33

Re: PRYWATNA GALERIA

Postautor: INDIANISKO » czw, 7 kwietnia 2011, 20:38

Dziękuję Doox . :)
"spearfishing...zabijamy z miłości do natury"


Wróć do „Sugestie i problemy z forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości