[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Wiosenne porządki -Spearfishing.pl

Wiosenne porządki

Chcesz coś zmienić lub masz nowe pomysły dotyczące forum lub naszej strony?

Moderator:Goldfish

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:
Wiosenne porządki

Postautor: bruner » pn, 28 marca 2011, 22:36

Nie chcę wychodzić przed orkiestrę, ale ...

na dzień dzisiejszy na forum zarejestrowanych jest prawie 30 użytkowników, którzy nie raczyli się nawet przedstawić... nie czujecie się czasem nieswojo z tego powodu?
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

dawid87
Posty:82
Rejestracja:czw, 1 kwietnia 2010, 17:12

Re: Wiosenne porządki

Postautor: dawid87 » wt, 29 marca 2011, 00:49

Ja również podpisuje się pod tymi słowami. Administrator powinien wysyłać pw do tych osób i jeśli nie bedzie odpowiedzi po jakimś czasie powinien zrobić ,,porządek'' ale te decyzje pozostawiam naszej władzy :)

Awatar użytkownika
sharky
Posty:1706
Rejestracja:ndz, 7 września 2008, 19:23
Lokalizacja:Warszawa

Re: Wiosenne porządki

Postautor: sharky » wt, 29 marca 2011, 18:25

Mało tego. Jeden koleś, którego nicka nie będę zdradzał zarejestrował się na forum i napisał coś tam o strzale, że szuka akurat takiej jaką ja miałem a nie była mi potrzebna. Umówiłem się z kolesiem. Dostał strzałę za browar i zniknął. I od tego czasu już się na forum nie odezwał. A ci pozostali to może są wysłannikami PZW :?
Delta Wołgi El-Dorado. Strzel i wypuść.

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Wiosenne porządki

Postautor: doox » śr, 30 marca 2011, 09:02

Panowie forum się rozrasta a spraw do ogarnięcia sporo. W wolnej chwili Maczuś przygotuje skrypt który automatem będzie powiadamiał nowych o konieczności powitania się i wywalał tych którzy nie dopełnili tego obowiązku albo dawno nas już olali. Kiedyś robiłem to manualnie ale teraz nie ogarniam tego czasowo.
Zresztą kilka zmian czeka nas na forum + małe czyszczenie staroci.

Priorytetowy był portal. Teraz pracujemy nad mailingiem do portalu bo po AF pojawiły się głosy że kilka osób w ogóle nie wiedziało o imprezie a z chęcią wzięło by udział. mailing jest też konieczny dla członków SSP, bo są osoby które na forum nie zaglądają.
Do tego tworzy się nowa stronka sspoland. Dla tego na starej nic się nie dzieje. mam nadzieję że wystartuję z tym do Kosewa.
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Wiosenne porządki

Postautor: doox » czw, 31 marca 2011, 08:48

Dzisiaj zacząłem małe porządki na forum. Założyłem właśnie nowy dział "Szybkie pytanie" przeznaczony dla problemów, które nie bardzo wiadomo gdzie wrzucić. Czasami ktoś ma szybkie pytanie i po uzyskaniu odpowiedzi spokojnie można temat zamknąć lub wręcz usunąć. Jak tylko uporam się z weryfikacją wszystkich postów to usunę dział "Blue Hunters" który jest bardzo ogólny. Część postów z tego działu powędruje do innych działów.

Potem wprowadzimy moderatorów z do każdego działu po uprzednim przeszkoleniu. Przez parę kolejnych dni proszę o cierpliwość bo niektóre rzeczy mogą się lekko pozmieniać.
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....


Wróć do „Sugestie i problemy z forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości

cron