[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kurs Ełk i okolice ew. Białystok -Spearfishing.pl

Kurs Ełk i okolice ew. Białystok

Tutaj dowiesz się wszystkiego co dotyczy uprawnień łowieckich na wodach śródlądowych.
adam2w
Posty:16
Rejestracja:ndz, 14 maja 2017, 14:10
Lokalizacja:Ełk/Białystok
Kurs Ełk i okolice ew. Białystok

Postautor: adam2w » sob, 15 lipca 2017, 21:33

Witam jestem zainteresowany robieniem karty łowcy podwodnego :snorkel:

Ostatnio byłem w starostwie Ełckim i fakt o zdanym egzaminie w pzw na kartę wędkarską ich nie interesował (wspominali że ktoś ostatnio zaparcie walczył w ten sposób o wyrób karty ale bez sukcesywnie), sami o miejscach/osobach do których się udać w tym celu również nic nie wiedzieli. Odesłano mnie w tym celu do internetu i tak trafiłem tutaj. Przejrzałem mniej więcej "oferty" wykonania egzaminu, obejmowały one różne miasta jednak żadne z nadchodzących szkoleń nie odbywają się w okolicach mojego miasta.

Zwracam się więc uprzejmie do bywalców tego zacnego :good: forum o jakieś wskazówki/ rady/ kontakty w celu dowiedzenia się jakie mam przed sobą opcje wyboru w mojej obecnej sytuacji. Od września będę często w Białymstoku (studia) więc i tam mógłbym odbyć kurs jeżeli taki by się odbywał, jednak wolałbym to zrobić wcześniej gdzieś bliżej Ełku.

W starostwie powiedziano mi że koszt szkolenia/egzaminu to 200 zł, ale wolałbym by ktoś z forumowiczów to zweryfikował, wiadomo ceny z roku na rok mogą się zmieniać.

Awatar użytkownika
Paweł_L
Posty:340
Rejestracja:pn, 2 kwietnia 2012, 12:16
Lokalizacja:Olsztyn
Kontaktowanie:

Re: Kurs Ełk i okolice ew. Białystok

Postautor: Paweł_L » ndz, 16 lipca 2017, 16:26

Kursy i egzaminy na Kartę Łowiectwa Podwodnego w 2017 roku - http://nurkowapolska.pl/424,Kursy-i-egz ... -roku.html
Paweł Laskowski
Centrum Szkoleń i Badań Podwodnych
OLNUR
Tel. 505 839 511
active2@o2.pl
http://nurkowapolska.pl/

Drifte
Posty:205
Rejestracja:pt, 31 stycznia 2014, 14:40
Lokalizacja:Inowrocław

Re: Kurs Ełk i okolice ew. Białystok

Postautor: Drifte » ndz, 16 lipca 2017, 22:17

Kolego, przeczytaj uważnie ten temat:

viewtopic.php?f=61&t=4958

Pozdrawiam.


Wróć do „Karta Łowiectwa Podwodnego”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości

cron