[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Kurs na KŁP -Białystok- Szukam chętnych -Spearfishing.pl

Kurs na KŁP -Białystok- Szukam chętnych

Tutaj dowiesz się wszystkiego co dotyczy uprawnień łowieckich na wodach śródlądowych.
aXon
Posty:8
Rejestracja:pn, 15 lutego 2016, 19:39
Kurs na KŁP -Białystok- Szukam chętnych

Postautor: aXon » pn, 15 lutego 2016, 19:58

Żeby zawitał do nas egzaminator potrzeba kilku ochotników.


Wpisujcie się na listę to może coś z tego będzie :) :
1. aXon
2.
3.
4.
5.

aXon
Posty:8
Rejestracja:pn, 15 lutego 2016, 19:39

Re: Kurs na KŁP -Białystok- Szukam chętnych

Postautor: aXon » ndz, 28 lutego 2016, 09:38

Coś ciężko chyba będzie... :(

Drifte
Posty:205
Rejestracja:pt, 31 stycznia 2014, 14:40
Lokalizacja:Inowrocław

Re: Kurs na KŁP -Białystok- Szukam chętnych

Postautor: Drifte » ndz, 28 lutego 2016, 11:30

Może ludziom odechciało się płacić kilkaset złotych za nic i zaczynają robić KŁP tak jak ja to zrobiłem ?

AlfredoWargas
Posty:382
Rejestracja:śr, 25 czerwca 2014, 21:44
Lokalizacja:Wrocław

Re: Kurs na KŁP -Białystok- Szukam chętnych

Postautor: AlfredoWargas » ndz, 28 lutego 2016, 20:20

Ile osób po tobie jeszcze zrobiło w ten sposób kartę w tym PZW ?
GoodNightLeftSite
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


Drifte
Posty:205
Rejestracja:pt, 31 stycznia 2014, 14:40
Lokalizacja:Inowrocław

Re: Kurs na KŁP -Białystok- Szukam chętnych

Postautor: Drifte » ndz, 28 lutego 2016, 21:28

Do listopada zeszłego roku naliczyłem 7, z czego 5 bez problemów, a dwie miały jakieś tam perypetie. Dwie osoby (chyba ze Szczecina, albo z okolic) nie dały rady przebić tego betonu, o który niektórzy ludzie tak mocno dbają telefonując cyklicznie tu i ówdzie, żeby umilić ludziom życie. Oczywiście bezinteresownie.

Od listopada nie pilotuję tematu, bo nie miałem czasu, przeprowadziłem się 400 km i nie miałem czasu odpisywać na maile, czy SMSy, oddzwaniać itp. Wszystkie informacje potrzebne do uzyskania KŁP moim sposobem są w moim temacie i w zasadzie jakakolwiek moja pomoc mailowa/SMSowa/Telefoniczna jest wg mnie zbędna.

AlfredoWargas
Posty:382
Rejestracja:śr, 25 czerwca 2014, 21:44
Lokalizacja:Wrocław

Re: Kurs na KŁP -Białystok- Szukam chętnych

Postautor: AlfredoWargas » ndz, 28 lutego 2016, 21:46

Spoko . Pamiętaj jednak , że bodajże od 2012 roku niektóre okręgi PZW same zaczęły przeprowadzać kurs-egazmin za kasę i wobec tego faktu jest to w jakimś stopniu konflikt interesów . Może te telefony nie są tak do końca bezinteresowne .
GoodNightLeftSite
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


ostry
Posty:7
Rejestracja:pn, 18 kwietnia 2016, 11:38

Re: Kurs na KŁP -Białystok- Szukam chętnych

Postautor: ostry » pn, 18 kwietnia 2016, 12:13

Witam,
aXon czy udało Ci się wyrobić kartę łowiectwa? Szukasz jeszcze chętnych na kurs? Czy próbowałeś może wyżej opisanego sposobu w Białymstoku? Jakieś podpowiedzi?

aXon
Posty:8
Rejestracja:pn, 15 lutego 2016, 19:39

Re: Kurs na KŁP -Białystok- Szukam chętnych

Postautor: aXon » pt, 3 czerwca 2016, 17:54

ostry - Cześć. Nie, niestety nikogo oprócz mnie nie znalazłem. W tym temacie też nikt się nie zapisuje.. Szkoda. Może żebym dodał posty na innych portalach czy coś..

ostry
Posty:7
Rejestracja:pn, 18 kwietnia 2016, 11:38

Re: Kurs na KŁP -Białystok- Szukam chętnych

Postautor: ostry » wt, 21 czerwca 2016, 10:11

aXon wielka szkoda, jakbyś planował coś w tym temacie robić to daj znać. Pozdrawiam.

Drifte
Posty:205
Rejestracja:pt, 31 stycznia 2014, 14:40
Lokalizacja:Inowrocław

Re: Kurs na KŁP -Białystok- Szukam chętnych

Postautor: Drifte » śr, 22 czerwca 2016, 15:42

Spróbuj zrobić KŁP tak jak ja zrobiłem.


Wróć do „Karta Łowiectwa Podwodnego”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 27 gości

cron