[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Dwa naciągi -Spearfishing.pl

Dwa naciągi

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
Evgueni
Posty:11
Rejestracja:czw, 6 czerwca 2019, 14:35
Lokalizacja:Sława
Kontaktowanie:
Dwa naciągi

Postautor: Evgueni » wt, 24 września 2019, 00:30

Dzień dobry mam pytanie, wiem że temat był już często poruszany z góry przepraszam. Chcę się dowiedzieć jak będzie lepiej . Mam kusze 90 cm chcę założyć zamiast jednego 19mm dwa po 13 mm . Wiem że potrzebuję naciąg okrągły 50 cm czy drugi naciąg na drugi ząbek powinienem wziąć trochę dłuższy nap 54 cm czy taki sam 50 cm aby nie stracić celności.
Z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
Evgueni
Posty:11
Rejestracja:czw, 6 czerwca 2019, 14:35
Lokalizacja:Sława
Kontaktowanie:

Re: Dwa naciągi

Postautor: Evgueni » wt, 24 września 2019, 01:06

Czy powinienem osobno obliczyć długość każdego naciągu do zaczepu . Mam taki kalkulator http://www.pescasublog.it/elastici.php
I czy lepiej może dwie 14 mm.

Awatar użytkownika
Evgueni
Posty:11
Rejestracja:czw, 6 czerwca 2019, 14:35
Lokalizacja:Sława
Kontaktowanie:

Re: Dwa naciągi

Postautor: Evgueni » wt, 24 września 2019, 09:32

Jeszcze jedno pytanko czy można tak łączyć na przykład założyć na pierwszy ząbek 16 mm na drugi 14mm . Polując w kamieniach używać 16mm jak trzeba dalej dokładać 14mm.
Bardzo przepraszam za tyle pytań ale jadę na kefal i nie wiem co mam kupić.

Awatar użytkownika
Evgueni
Posty:11
Rejestracja:czw, 6 czerwca 2019, 14:35
Lokalizacja:Sława
Kontaktowanie:

Re: Dwa naciągi

Postautor: Evgueni » śr, 25 września 2019, 10:19

Znalazłem taką dyneeme czy się nada do kuszy wytrzymałość 270kg i dwa mm grubość. https://www.decathlon.pl/linka-sejzing- ... ons_home_1


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron