[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Serwis Maresa -Spearfishing.pl

Serwis Maresa

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
W.W.
Posty:101
Rejestracja:czw, 31 marca 2011, 15:30
Lokalizacja:Łódź
Serwis Maresa

Postautor: W.W. » pn, 15 lipca 2019, 16:14

Witam
Czy ktoś w Polsce zajmuje się serwisem kusz Maresa?
Chodzi mi o firmę z dostępem do cześć zamiennych.
Pozdrawiam
WW

Sznurek
Posty:38
Rejestracja:czw, 20 czerwca 2019, 16:58

Re: Serwis Maresa

Postautor: Sznurek » wt, 16 lipca 2019, 09:36

AUTORYZOWANE CENTRUM MARES:
ul. Radna 13
00-341 Warszawa
czynne: PN-PT w godz. 10:00-18:00

tel.: 22 826 65 63
email sklep: sklep@e-mares.pl
email serwis: serwis@oceaserwis
Zapytaj powinni coś wiedzieć :wave:

Awatar użytkownika
W.W.
Posty:101
Rejestracja:czw, 31 marca 2011, 15:30
Lokalizacja:Łódź

Re: Serwis Maresa

Postautor: W.W. » wt, 16 lipca 2019, 09:58

Dzięki.
Rozmawiałem już z nimi wcześniej. W ogóle nie prowadzą sprzętu dla nas. Zgodzili się sprawdzić, czy mogą dostarczyć jakąś cześć pod warunkiem, że podam im numer katalogowy.
Mimo poszukiwań, w sieci nie znalazłem dokumentacji z numerami katalogowymi kusz Cyrano. Jest jedna strona, ale wpis ma już 8 lat i nie obejmuje modeli Cyrano.
Szukałem w sieci możliwości bezpośredniego zakupu części i namierzyłem sklep we Włoszech. Mają sporo części do Maresa, ale za wysyłkę uchwytu za 6 eur., zażyczyli sobie 20 eur. za wysyłkę.
Próba kontaktu z firmą Mares zakończyła się podaniem adresu firmy w Polsce, o której i Ty napisałeś.
Biorąc to wszystko pod uwagę, zrezygnowałem z kuszy Mares Cyrano. Na szczęście mogę ją jeszcze odesłać do sprzedawcy - zalety kupowania w sieci.
Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam
WW

Awatar użytkownika
W.W.
Posty:101
Rejestracja:czw, 31 marca 2011, 15:30
Lokalizacja:Łódź

Re: Serwis Maresa

Postautor: W.W. » śr, 17 lipca 2019, 12:47

Znalazłem firmę we Włoszech. Mają części oryginalne do wszystkich kusz pneumatycznych a sami produkują do kusz cześć "tuningowane".

Tak więc proszę o zamkniecie tematu.
Pozdrawiam
WW


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości