[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Suunto d4 nie pokazuje głębokości -Spearfishing.pl

Suunto d4 nie pokazuje głębokości

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
indianin
Posty:1033
Rejestracja:wt, 14 sierpnia 2012, 22:00
Suunto d4 nie pokazuje głębokości

Postautor: indianin » wt, 13 czerwca 2017, 21:12

Witam. Czy ktoś z Was miał już taki problem z tym modelem? Zegarek przestał działać po jednym z nurkowań. Podejrzewam że padł czujnik. Gdzie mogę kupić/naprawić ??
"Wszystko co dobre przytrafiło mi się w wodzie"

"Zawsze jest tak, że w polowaniu ważny jest łut szczęścia"
Wiesław Roguski
www.sspoland.pl

Perzot
Posty:46
Rejestracja:pn, 13 kwietnia 2015, 22:10
Lokalizacja:Oslo, strømmen

Re: Suunto d4 nie pokazuje głębokości

Postautor: Perzot » wt, 13 czerwca 2017, 22:08

W skrocie. 2 lata temu kupilem d4i, bardzo fajny komputer. Po roku zaczal nurkowac na powierzchni. Pokazywal na poczatku 0,1-0,3m. Tolerowalem. Jak zaczal na powierzchni pokazywac 1m, przestalem tolerowac bo komputer nie przelaczal sie na surface time. Wyslalem na gwarancje. Czujnik okay, ale plyta glowna zle odczytuje informacje z czujnika, nienaprawialne. Dostalem NOWY suunto w ramach gwarancji. Po miesiacu zaczal pokazywac na powierzchni glebokosc do 0,4 (nie zawsze)ale szybko dosyc sie ogarnia i dziala normalnie. Dzwonilem do serwisanta, powiedzial ze tolerancja do 0,3 jest ok i ze komputer jest w porzadku. Jakis miesiac temu ni z gruchy ni z pietruchy na ekranie wyskoczylo mi wielkie HWERR:009 wchodze w internet, szukam i sie wkur***m. Kaput. Czytam dalej, ze serwis musi byc, ze czujnik glebokosci i ze ogolnie zle. Czytam dalej, ze jak przytrzymasz wszystkie 4 guziki to robisz twardy reset(mozesz sprobowac, ale stracisz wszystkie logi) zrobilem reset raz, deugi, trzeci, dwudziesty raz i za ktoredziestym....zaskoczyl i dziala bez zarzutow do teraz.

Konkluzja moja jest taka. Ogolnie komputer fajny, opinie ma dobre, z serwisu musze byc zadowolony bo bez mrugniecia okiem dali mi nowy zegarek, ALE! Dziwne rzeczy sie z nim dzieja

Ps. Urzadzenia mam na reku 24h (byc moze tego nie toleruje?)

Dziekuje za uwage :wink:


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron