[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Łowiectwo w kopalni żwiru -Spearfishing.pl

Łowiectwo w kopalni żwiru

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
korbowody
Posty:79
Rejestracja:ndz, 9 sierpnia 2015, 09:17
Łowiectwo w kopalni żwiru

Postautor: korbowody » sob, 24 września 2016, 09:53

Jest u mnie wyrobisko po żwirze, woda czyściutka, rybki podobno są , bo wędkarze siedzą, więc tylko nurać, ale mam pytanie odnośnie przepisów.Nie jest to obwód rybacki, straż rybacka na moje pytanie czy mogę odpowiedzieli że ich to nie obchodzi i nawet tam nie zajeżdżają. Pozwolenie od właściciela kopalni (dzierżawcy terenu) dostałem , ale tylko w sobotę i niedzielę , bo jak kopalnia działa to nikt postronny nie może przebywać, mimo że to wyrobisko jest stare i nie prowadzi się na nim żadnych prac.Pozostaje sprawa wędkarzy bo pewnie któremuś się nie spodoba i na policję zadzwoni że kłusownika namierzył, czy ryzykuję mandatem, czy do tego wyrobiska stosuje się ustawę o rybactwie.Czy ktoś jest tam uprawniony do rybactwa, na geoportalu jest to wyrobisko podzielone na kilkanaście działek z różnymi właścicielami.

Awatar użytkownika
nemesis
Posty:694
Rejestracja:sob, 5 października 2013, 13:39
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Łowiectwo w kopalni żwiru

Postautor: nemesis » sob, 24 września 2016, 11:46

Skoro to prywatny teren i masz zgodę właściciela to możesz polować, ale poproś o takie zezwolenie na piśmie, żeby potem nie było wpadki.

korbowody
Posty:79
Rejestracja:ndz, 9 sierpnia 2015, 09:17

Re: Łowiectwo w kopalni żwiru

Postautor: korbowody » wt, 27 września 2016, 19:04

No i byłem , woda z piękna wizurą, z 8 metrów idzie coś dojrzeć, roślinki też piękne i tylko stadka okoni niewymiarowych, więc już się więcej tą kopalnią nie będę jarał.Oczywiście autochton się znalazł któremu zawadzałem:
- a co ty tu robisz????!!!!!
- ryby sobie łowie .
- a kto pozwolił????
- dzierżawca, właściciel kopalni.
- temu hu..... to się dzierżawa pół roku temu skończyła i tu te 40 metrów to moje i pływać to se możesz po drugiej stronie a tu nie.
No i popłynąłem dalej bez żalu bo pusto jak w studni.

Awatar użytkownika
mcchmiel
Posty:105
Rejestracja:pt, 5 lipca 2013, 14:31
Lokalizacja:Gdańsk

Re: Łowiectwo w kopalni żwiru

Postautor: mcchmiel » wt, 27 września 2016, 23:54

a gdzieto? :roll:

korbowody
Posty:79
Rejestracja:ndz, 9 sierpnia 2015, 09:17

Re: Łowiectwo w kopalni żwiru

Postautor: korbowody » śr, 28 września 2016, 07:05

Koło Ełku.

adam2w
Posty:16
Rejestracja:ndz, 14 maja 2017, 14:10
Lokalizacja:Ełk/Białystok

Re: Łowiectwo w kopalni żwiru

Postautor: adam2w » sob, 19 sierpnia 2017, 16:01

Czy mowa była o żwirowni w okolicach wsi Barany? Gdzie to dokładnie jest? Z ciekawości bym zajrzał, w wolnych chwilach ostatnio zaglądam nad różne zbiorniki i porównuję sobie wizurę w okolicach Ełku :)

Kuben
Posty:8
Rejestracja:pn, 12 czerwca 2017, 01:29
Lokalizacja:Tychy

Re: Łowiectwo w kopalni żwiru

Postautor: Kuben » pn, 21 sierpnia 2017, 14:01

Korbowody, daj znać jak się cała sytuacja rozwiązała :)

korbowody
Posty:79
Rejestracja:ndz, 9 sierpnia 2015, 09:17

Re: Łowiectwo w kopalni żwiru

Postautor: korbowody » pn, 21 sierpnia 2017, 23:22

Tak się rozwiązała że więcej tam nie byłem , bo pustki, nie ma sęsu w studni za rybami pływać. Na rondzie koło orlenu w Ełku w kierunku na Orzysz trzeba pojechać na wydminy, po 5 km będzie kopalnia żwiru po lewej, to tam.Jest jeszcze tam dwa zbiorniki po kopalni ale oba prywatne.


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron