[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Scieki Sanitarne Do Jeziora. -Spearfishing.pl

Scieki Sanitarne Do Jeziora.

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
tedi
Posty:68
Rejestracja:sob, 16 kwietnia 2016, 18:53
Lokalizacja:Kartuzy
Scieki Sanitarne Do Jeziora.

Postautor: tedi » ndz, 10 lipca 2016, 21:10

Pływając ok miesiąca temu natrafiłem na smierdzaca struge wpływającą do jeziora.Jak się okazało właściciel posesji a dokładnie sklepu i to nie małego,postanowił zaoszczedzac na wywozie scieków sanitarnych(szamba) i sprytnie bo pod przykryciem dużej ilości kamieni postanowił zrobić wyprowadzenie do jeziora. W drodze powrotnej już po pływaniu postanowiłem wjechać do niego tym bardziej ze było to po drodze,no ale na wiele to się nie zdało bo jak się okazało dzisiaj postanowiłem sprawdzić czy moja interwencja cos pomogła. Dzisiaj uzbrojony w aparat telefoniczny w telefonie zrobiłem kilka zdjęć i postanowiłem wysłać je w raz z opisem sytuacji do RZGW Gdansk bo on jest właścicielem danego akwenu.Tym bardziej ze mam tez od nich pozwolenie na łowiectwo podwodne na dany akwen. Macie może jakies doświadczenia z podobnymi sytuacjami i komu takie sprawy powinno się zgłaszać ? Pozdrawiam.
Załączniki
IMAG0322.jpg
IMAG0321.jpg

Awatar użytkownika
czuczu
Posty:48
Rejestracja:wt, 15 września 2015, 22:57

Re: Scieki Sanitarne Do Jeziora.

Postautor: czuczu » pn, 11 lipca 2016, 12:07

Powinieneś zgłosić to do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska RDOŚ, odpowiedniej dla danego obszaru. Tam znajdą się chętni na ukaranie delikwenta zanieczyszczającego wodę. Pochwalam twoje poczynania i pozdrawiam :good: :wave:


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości

cron