[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kusza na morze... pytanie? -Spearfishing.pl

kusza na morze... pytanie?

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
sagittarius78
Posty:2
Rejestracja:czw, 8 października 2015, 19:04
kusza na morze... pytanie?

Postautor: sagittarius78 » sob, 10 października 2015, 15:06

Witam, to mój 1 post na tym forum, dlatego jako żółtodziób chciałbym zapytać nieśmiało o Wasze zdanie na temat rankingu kusz na morze.
Planuję za 2 lata o ile wszystko się ułoży zrobić dłuższy rejs, dlatego zainteresowałem się jakiś czas temu tematem łowiectwa podwodnego.

Przeczytałem wcześniejsze wątki na ten temat.. przy okazji wielkie dzięki za tą stronę ...sporo informacji znalazłem na Waszym forum. Fajnie że takie miejsce powstało:))

Interesuje mnie Wasza opinia, jakie Firmy Waszym zdaniem obecnie oferują sprzęt jakościowo wart uwagi? (Made in China wiadomo dopada na każdym kroku ale nie zawsze oznacza to złą jakość...) Jaki sprzęt Waszym zdaniem jest nr 1, jakich firm unikać.. np.. serwis, dostępność części, usterki ?

Budżet w jakim chcę się utrzymać do 1000 zł.

Nie stać mnie na to, żeby zmieniać sprzęt co 2 lata dlatego chciałbym kupić sprzęt, który o ile nie uszkodzę posłuży mi kilka lat. Widziałem kusze po kilka tysięcy złotych, ale to przerost formy nad treścią, tak to widzę:)

Interesuje mnie sprzęt długości 80-110 cm, system open,... i tyle na chwilę obecną wiem:)

Z góry dzięki za wszelkie wskazówki i uwagi:)

Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 72 gości