[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Pianka 5mm czy 7mm ? -Spearfishing.pl

Pianka 5mm czy 7mm ?

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
minimal89
Posty:92
Rejestracja:pt, 18 lipca 2014, 19:25
Lokalizacja:Kołobrzeg
Pianka 5mm czy 7mm ?

Postautor: minimal89 » pn, 7 września 2015, 12:03

Witam planuje zakup pianki (cressi tecnica) zastanawiam sie nad 7 dlatego ze planuje nurkować przez całą zime.
Pytanie czy 5 mm tez da rade?
Dodam ze w sezonie letnim tez chciał bym w niej nurkować i tutaj czy 7 nie była by za gruba?

Wiem że to dość indywidualna sprawa. Ja obecnie nuram w 5/3 i jest juz mi w niej za zimno.

Czy pianka 7 mm może byc cało sezonowa? całoroczna

Awatar użytkownika
nemesis
Posty:694
Rejestracja:sob, 5 października 2013, 13:39
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Pianka 5mm czy 7mm ?

Postautor: nemesis » pn, 7 września 2015, 12:50

5 mm na zimę za zimna.
Jak będziesz spokojnie pływał to 7 mm jest ok, gorzej jak chcesz trenować pływanie, to wtedy po 3 min cały spocony i przegrany jesteś :D

Ja kupiłem ostatnio 7 mm górę i teraz rozglądam się za dołem. Na 5 nawet nie patrzę.

Awatar użytkownika
minimal89
Posty:92
Rejestracja:pt, 18 lipca 2014, 19:25
Lokalizacja:Kołobrzeg

Re: Pianka 5mm czy 7mm ?

Postautor: minimal89 » pn, 7 września 2015, 13:43

Można kupić 7mm komplet , a na lato górę 5 mm i to będzie chyba najlepsze rozwiązanie.

AlfredoWargas
Posty:382
Rejestracja:śr, 25 czerwca 2014, 21:44
Lokalizacja:Wrocław

Re: Pianka 5mm czy 7mm ?

Postautor: AlfredoWargas » pn, 7 września 2015, 13:57

Mam i jedną i druga . 7 na zimne wody bardzo dobrze się sprawuję a i w szczycie lata zostałem zmuszony do włożenia takiego wdzianka i tez jakoś problemu z przegrzaniem nie było . Ważne by zbyt długo się nie lansować w pełnym słońcu . :wink:
GoodNightLeftSite
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


Awatar użytkownika
Lutobor
Posty:367
Rejestracja:wt, 19 lutego 2013, 12:20
Lokalizacja:Opole

Re: Pianka 5mm czy 7mm ?

Postautor: Lutobor » sob, 12 grudnia 2015, 01:12

Późna jesień, wczesna wiosna i zima to raczej 7mm, 5mm to późna wiosna, lato i wczesna jesień.
Organicznie nie znoszę jakichkolwiek form kłusownictwa - niepodyktowanych głodem.

Awatar użytkownika
indianin
Posty:1033
Rejestracja:wt, 14 sierpnia 2012, 22:00

Re: Pianka 5mm czy 7mm ?

Postautor: indianin » sob, 12 grudnia 2015, 12:33

Jeżeli chcesz kombinować to góra 7 dół 5 lepiej się wyważyć i w wodzie się łatwiej pływa dzięki temu mam taką kombinacje i szczerze mogę polecić na zimę 2x7mm mi styka i lekko 2h w wodzie. Pływałem z Tobą i wiem że 7 na zimę sto procent da radę i jak ja 2h to ty będziesz w niej siedział 4h :) Ba nawet zaryzykował bym że w piątce dasz radę :)
"Wszystko co dobre przytrafiło mi się w wodzie"

"Zawsze jest tak, że w polowaniu ważny jest łut szczęścia"
Wiesław Roguski
www.sspoland.pl


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 62 gości