[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
puszczanie linki kusza gumowa -Spearfishing.pl

puszczanie linki kusza gumowa

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
wiszna
Posty:58
Rejestracja:ndz, 10 maja 2015, 10:42
puszczanie linki kusza gumowa

Postautor: wiszna » śr, 13 maja 2015, 12:45

panowie kupiłem nową zabaweczkę od naszego przyjaciela ale teraz potrzebuje pomocy bo nie wiem czy dobrze pościłem linkę, sorry za nieład ale spieszę się do pracy...
od strzały to tak: za skrzydełko wystające z kołowrotka ,za bolczyk przy głowicy później nad strzałą i rowek w głowicy później za skrzydełko przy kołowrotku ale z drugiej strony ,później bolczyk obok spustu później znowu skrzydełko a na koniec łączenie z linką kołowrotka :) a i jak mocno ma byc zakrecony ten kołowrotek tym motylkiem(śrubka)>? dziękuje wam z góry za odpowiedzi
Załączniki
PICT0010.JPG
PICT0009.JPG
PICT0008.JPG
PICT0007.JPG
PICT0005.JPG
PICT0006.JPG
PICT0004.JPG
PICT0003.JPG
PICT0002.JPG

Awatar użytkownika
lazaruss
Posty:245
Rejestracja:ndz, 11 października 2009, 12:53
Lokalizacja:Śląsk, zachodniopomorskie

Re: puszczanie linki kusza gumowa

Postautor: lazaruss » śr, 13 maja 2015, 13:33

Zalatwilismy już sprawę przez telefon ale napiszę ( może innym się przyda) zaczynasz zawsze od strzały i idziesz kolejno boleć na głowicy, przez rowek na szczycie głowicy a potem to ja już zaczepiam pętle z pozostałej linki i żyłki na bolcu w mechaniźmie spustowym . Ewentualny luz wybierasz na kołowrotku . Potem dopiero odciągasz linki za te " skrzydełka" . Bardzo fajny patent, szkoda ze tak rzadko dostępny. Dodatkowo możesz linkę z kolowrotka zapiąć za ten wystający z jego prowadzenia języczek i tu masz dwie opcje do wyboru - za pierwszy ząbek lub drugi. Po takim zabiegu wszystkie linki ściśle przylegają do łoża kuszy, dzięki czemu nie łapiesz żadnego zielska czy innych ustrojstw w wodzie.

Awatar użytkownika
lazaruss
Posty:245
Rejestracja:ndz, 11 października 2009, 12:53
Lokalizacja:Śląsk, zachodniopomorskie

Re: puszczanie linki kusza gumowa

Postautor: lazaruss » śr, 13 maja 2015, 13:44

Teraz dokładnie przyjrzałem się zdjęciom i coś tu masz nie tak. Nie wracasz żyłką przez prawą stronę. Spróbuj to zrobić tak jak opisałem. W razie pytań daj znać , to zadzwonię jak będziesz miał więcej czasu


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 50 gości