[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Jezioro Budzisławskie -Spearfishing.pl

Jezioro Budzisławskie

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
Maver
Posty:150
Rejestracja:wt, 1 lipca 2014, 02:28
Jezioro Budzisławskie

Postautor: Maver » czw, 16 kwietnia 2015, 14:15

Postanowilem ze napisze tutaj zeby nie zasmiecac dzialu z lowiskami. Panie i Panowie 15.05 chce sie wybrac na weekend na Jezioro Budzisławskie. Fajne miejsce i cena bardzo przystepna bo za 3 dni 70zl (o ile czegos nie pomylilem). W zwiazku z tym chciałem zapytac czy ktos moze byl, odwiedzal, plywal? Cos wie gdzie najlepiej sie zatrzymac zeby w miare fajne wejscie do wody gdzies blisko, gdzie najlepiej plywac? Ogladałem oczywiscie filmiki Piotra i przyznam ze rewelacja. Jesli ktos cos moze polecic, podpowiedziec bede wdzieczny. Pozdrawiam
Człowiek strzela - guma strzałę nosi :snorkel:

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Jezioro Budzisławskie

Postautor: bruner » czw, 16 kwietnia 2015, 19:36

Na kempingu przy bazie nurkowej niedaleko wyspy. Tam są zaraz obok dwa z czterech najlepszych na tym jeziorze terenów na liny. Do innych fajnych miejsc z innymi gatunkami trzeba najlepiej dojść brzegiem i to sporo. Jest jeszcze możliwość znalezienia kwatery nad 'małym' jeziorem. Teren gdzie są zatopione atrakcje nurkowe przed bazą trzeba odpuścić sobie z kuszą, żeby nie sprowokować niesnasek. Są tam ładne szczupaki i miętusy, ale stanowią atrakcję dla nurków. Ci z kolei nie zapuszczają się dalej poza tor.
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
Maver
Posty:150
Rejestracja:wt, 1 lipca 2014, 02:28

Re: Jezioro Budzisławskie

Postautor: Maver » czw, 16 kwietnia 2015, 20:23

Od bazy nurkowej, jak widze na mapch, wyspa jest po lewej, czyli dalej za wyspa sa linki jak rozumiem? Bo wlasnie na nie chce sie nastawic. Na tereny nurkowe zapuszczal sie nie bede bo i nie ma takiej potrzeby bo wiadomo ze to rodzi niezdrowe sytuacje. Pokładam wielkie nadzieje co do tego jeziora bo bedzie to jeden z dwoch moich "tak dlugich" (czyli weekendowy) urlopow az do wrzesnia takze mam nadzieje ze bedzie ciekawie. I mam nadzieje na dobra wizure :good:
Człowiek strzela - guma strzałę nosi :snorkel:


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 27 gości

cron