[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 368: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Kołowrotek Imersion - Wrocław -Spearfishing.pl

Kołowrotek Imersion - Wrocław

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
Maver
Posty:150
Rejestracja:wt, 1 lipca 2014, 02:28
Kołowrotek Imersion - Wrocław

Postautor: Maver » czw, 5 marca 2015, 09:52

Panowie czy był ktoś może ostatnio w Decathlonie we Wrocławiu lub okolicach i widział kołowrotki do Imersiona? Będę jutro we Wrocławiu przelotem i jest to ostatnie miejsce gdzie mogę go kupić a jutro wyjezdzam za granice a i czas nie pozwala na objezdzanie miasta bo pewnie WR ma nie jeden Decathlon. Jakby ktos cos slyszal to prosze o kontakt.

Pozdrawiam
Człowiek strzela - guma strzałę nosi :snorkel:

Awatar użytkownika
nemesis
Posty:694
Rejestracja:sob, 5 października 2013, 13:39
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Kołowrotek Imersion - Wrocław

Postautor: nemesis » czw, 5 marca 2015, 11:36

Strona sklepu mówi, że nie ma ich w dolnośląskim.

AlfredoWargas
Posty:382
Rejestracja:śr, 25 czerwca 2014, 21:44
Lokalizacja:Wrocław

Re: Kołowrotek Imersion - Wrocław

Postautor: AlfredoWargas » czw, 5 marca 2015, 11:53

Z łowiectwa w Dechathlonach wrocławskich to tylko widziałem raz końcówkę motylkową do pnumatyka a tak po za tym tylko na zamówienie . Jak chcesz to Cię mogę poratować http://www.scubastore.com/nurkowanie/om ... ic/65769/p porobisz sobie sztosy i będzie jak znalazł :D
GoodNightLeftSite
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


Awatar użytkownika
Maver
Posty:150
Rejestracja:wt, 1 lipca 2014, 02:28

Re: Kołowrotek Imersion - Wrocław

Postautor: Maver » pt, 6 marca 2015, 16:59

Dzieki Panowie juz dałem rade. Decathlon w koronie mial jeden. Gosc wygrzebal go gdzies z dna magazynu. Podobno lezal tam kupe czasu, przynajmniej tak twierdzil :))
Człowiek strzela - guma strzałę nosi :snorkel:


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron