[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pozwolenie na jezioro bez pozwolenia!!! -Spearfishing.pl

Pozwolenie na jezioro bez pozwolenia!!!

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
Maver
Posty:150
Rejestracja:wt, 1 lipca 2014, 02:28
Pozwolenie na jezioro bez pozwolenia!!!

Postautor: Maver » czw, 22 stycznia 2015, 14:01

Witam. Chcialbym wystapic o jednorazowe pozwolenie jednodniowe na male jezioro w woj lubuskim podlegajace PZW Zielona Gora. Nie wiem jednak jak to zrobic. Sa jakies specjalne procedury co do tego? Wiem ze zapewne dostane odpowiedz negatywna ale zawsze warto sprobowac. Za kazda wskazowke dziekuje z gory :)

Pozdrawiam
Człowiek strzela - guma strzałę nosi :snorkel:

Awatar użytkownika
indianin
Posty:1033
Rejestracja:wt, 14 sierpnia 2012, 22:00

Re: Pozwolenie na jezioro bez pozwolenia!!!

Postautor: indianin » sob, 24 stycznia 2015, 11:57

Maver jedyna możliwość gdzie możesz na legalu zapolować w okręgu PZW ZG to jezioro Trześniowskie ale jak dojeżdżasz z ZG to zastanów się nad Lubikowskim (PZW Goszów WLKP :) ) dojazd ten sam a jezioro łatwiejsze i tańsze :) Sezon w obydwu okręgach zaczyna się od 15 maja. Poza sezonem nikt raczej nie sprzeda Ci pozwolenia.
"Wszystko co dobre przytrafiło mi się w wodzie"

"Zawsze jest tak, że w polowaniu ważny jest łut szczęścia"
Wiesław Roguski
www.sspoland.pl

Awatar użytkownika
Maver
Posty:150
Rejestracja:wt, 1 lipca 2014, 02:28

Re: Pozwolenie na jezioro bez pozwolenia!!!

Postautor: Maver » sob, 24 stycznia 2015, 15:24

Indianin nie zrozumiales mnie. Wiem doskonale ze sezon zaczyna sie 15 maja hah :) nie nuram od wczoraj :) na lubikowskim bylem w lipcu w tamtym roku i nie mam zamiaru placic 75 zl za dzien. O pozwolenie chodzi ocywiscie w sezonie. Chcialem sie dowiedziec jak to wyglada od strony formalnej.
Człowiek strzela - guma strzałę nosi :snorkel:

ptja
Posty:1234
Rejestracja:pn, 26 marca 2012, 15:15
Lokalizacja:Łódź

Re: Pozwolenie na jezioro bez pozwolenia!!!

Postautor: ptja » sob, 24 stycznia 2015, 17:37

Formalnie jest zdaje się tak:

Art. 7. [Ustawy z dnia 18 kwietnia 1985 r. o rybactwie śródlądowym]
/.../
2. Amatorski połów ryb może uprawiać osoba posiadająca dokument uprawniający do takiego połowu, zwany dalej „kartą wędkarską” lub „kartą łowiectwa podwodnego”, a jeżeli połów ryb odbywa się w wodach uprawnionego do rybactwa – posiadająca ponadto jego zezwolenie.
2a. Posiadanie zezwolenia, o którym mowa w ust. 2, potwierdza dokument wydany w postaci papierowej lub elektronicznej przez uprawnionego do rybactwa w obwodzie rybackim określający podstawowe warunki /.../Zezwolenie może także wprowadzać warunek prowadzenia rejestru amatorskiego połowu ryb/.../


Czyli IMHO: uzyskasz zezwolenie - możesz zapolować.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
Segitarius
Posty:157
Rejestracja:pn, 1 czerwca 2015, 18:20

Re: Pozwolenie na jezioro bez pozwolenia!!!

Postautor: Segitarius » wt, 15 marca 2016, 00:06

Witam,

czy mogę z ciekawości spytać o jakie jeziorko chodziło?
Wyznacznik skuteczności łowców podwodnych w walce z kłusownictwem na danym akwenie?
NIENAWIŚĆ OKOLICZNYCH KŁUSOWNIKÓW.

http://www.sspoland.pl/


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości

cron