[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
GoPro White czy Silver -Spearfishing.pl

GoPro White czy Silver

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
minimal89
Posty:92
Rejestracja:pt, 18 lipca 2014, 19:25
Lokalizacja:Kołobrzeg
GoPro White czy Silver

Postautor: minimal89 » pn, 22 września 2014, 11:49

Witam, chcę kupić kamerę do nagrywania pod wodą podczas nurkowania jak i do również pięknego sportu jakim jest kitesurfing, w planach mam kupno wersji white lecz nie wiem czy możę warto dać te 300 zł wiecej i kupić silver czy to jest az tak duża różnica pomiedzy tymi kamerkami , czy white wystarczy ? Wiem że takich tematów było sporo ale nei znalazłem odpowiedniej opinii dla siebie. Licze na Waszą pomoć! pozdrawiam!

INDIANISKO
Posty:848
Rejestracja:ndz, 28 czerwca 2009, 19:33

Re: GoPro White czy Silver

Postautor: INDIANISKO » pn, 22 września 2014, 23:09

Są fora które mają więcej doświadczenia w tej kwestii http://kamerypov.pl/index.php/forum/18-gopro-hero3/
to tylko jedno z nich ...pogooglaj trochę
"spearfishing...zabijamy z miłości do natury"

Awatar użytkownika
włóczykij_89
Posty:59
Rejestracja:sob, 15 września 2012, 20:50
Lokalizacja:Kołobrzeg

Re: GoPro White czy Silver

Postautor: włóczykij_89 » sob, 1 listopada 2014, 20:10

Jak chcesz kupic kamerke go pro 3+ silver nową to daj znac. 900zl

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów

Re: GoPro White czy Silver

Postautor: ivanadg » ndz, 2 listopada 2014, 16:02

silver
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

Awatar użytkownika
włóczykij_89
Posty:59
Rejestracja:sob, 15 września 2012, 20:50
Lokalizacja:Kołobrzeg

Re: GoPro White czy Silver

Postautor: włóczykij_89 » ndz, 2 listopada 2014, 21:11

?


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 23 gości

cron