[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Zasady łowiectwa we Włoszech? -Spearfishing.pl

Zasady łowiectwa we Włoszech?

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
mantisS
Zasady łowiectwa we Włoszech?

Postautor: mantisS » ndz, 26 czerwca 2011, 16:01

WITAM WSZYSTKICH !!! za dwa tygodnie wybieram sie do Wloch (Bari)
oczywiscie mam zamiar kuszowac i o ile sie orientuje nie sa tam wymagane jakies zezwolenia
http://www.spearfishing.pl/aktualnosci/ ... -wloszech/
dlatego prosil bym o wypowiedzi osoby obeznane z tematem jak to realnie wyglada,
mam zamiar kupic bojke http://allegro.pl/boja-sygnalizacyjna-m ... 69487.html
i nie wiem czy taka bedzie odpowiednia bo nic nie jest napisane na temat wymagan odnosnie jej,
interesyje mnie rownierz zagadnienie jak przewiesc kusze w samolocie poniewarz bede sie przesiadal w Mediolanie i zeby sobie zaoszczedzic klopotu chce ja zapakowac do glownego bagarzu (omer eskalibur)
Z GORY DZIEKUJE ZA ODP.

Awatar użytkownika
Jancio Wodnik
Posty:831
Rejestracja:ndz, 2 sierpnia 2009, 08:38
Lokalizacja:Góral Świętokrzyski

Re: PROSZE O INFORMACJE

Postautor: Jancio Wodnik » ndz, 26 czerwca 2011, 16:22

Odezwij się do klocka on powinien być obeznany w tym temacie. :wave:

Awatar użytkownika
Jancio Wodnik
Posty:831
Rejestracja:ndz, 2 sierpnia 2009, 08:38
Lokalizacja:Góral Świętokrzyski

Re: PROSZE O INFORMACJE

Postautor: Jancio Wodnik » ndz, 26 czerwca 2011, 16:24

Ale najpierw należało by się w ,,POWITANIACH"trochę przedstawić. :wave:

Awatar użytkownika
Jaca
Posty:2240
Rejestracja:śr, 5 marca 2008, 14:11

Re: PROSZE O INFORMACJE

Postautor: Jaca » pn, 27 czerwca 2011, 10:55

pozwoleń nie trzeba z tego co wiem choć myślą żeby wprowadzić

boja spoko... ale i tak uważaj na skuterowców i tych na łodziach bo nie zwracają uwagi na ludzi w wodzie... na śródziemnym są rozjeżdżani łowcy, którzy mają nawet po dwie bojki z bardzo widocznymi flagami... niestety nie wielu motorowodniaków zna znaczenie flag nurkowych!!!

z przewozem kuszy to zależy od przewoźnika... w Polsce mogą Ci problemy robić ale za granicą, szczególnie w krajach gdzie łowiectwo jest znane, kusza jest traktowana jako sprzęt do połowu ryb tak jak wędka i czasem trzeba tylko dodatkową opłatę wnieść za kuszę... jak masz w bagażu nadanym i nie widać jej to się w ogóle nie przejmuj... choć zawsze warto zaglądnąć na stronę przewoźnika i zobaczyć co można a czego nie można przewozić...

PawelGda
Posty:101
Rejestracja:czw, 26 maja 2011, 21:21

Re: PROSZE O INFORMACJE

Postautor: PawelGda » pn, 27 czerwca 2011, 12:20

Nie jestem żadnym wyżeraczem w tej dziedzinie, ale wydaje mi się że lepsza jest bojka owalna.W razie potrzeby czy skurczu można się na niej "powiesić", ale to tylko moje skromne zdanie.

mantisS

Re: PROSZE O INFORMACJE

Postautor: mantisS » pn, 27 czerwca 2011, 14:07

Dzieki za odp i chetnie uslysze inne ,kiedys to z mojej bojki zrobili sobie punkt do zawracania motorowek :lol:

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Zasady łowiectwa we Włoszech?

Postautor: doox » pn, 27 czerwca 2011, 17:41

Proszę o możliwe precyzyjne tworzenie tematów!!! Zmieniłem temat. mantisS zapraszam do Powitalni!
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 68 gości