[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Jaka odzież jest w obecnym użyciu u Was ? -Spearfishing.pl

Jaka odzież jest w obecnym użyciu u Was ?

Nie znalazłeś działu gdzie mógłbyś zadać nurtujące Cię pytanie dotyczące łowiectwa podwodnego? Zadaj je tutaj!
Awatar użytkownika
Bivittatus
Posty:279
Rejestracja:pn, 19 kwietnia 2010, 09:11
Lokalizacja:Słupsk
Jaka odzież jest w obecnym użyciu u Was ?

Postautor: Bivittatus » pn, 25 października 2010, 16:15

Mam pytanie do was koledzy.
Otóż byłem nad wodą 2 tyg temu. Pływałem w 5mm Open Cell'u 5 godz i było w miarę ok.
Mam zamiar się wybrac w weekend nad jeziorko ale jak czytam ,że woda ostatnio tak mocno z temperatury popuściła to zaczynam się zastanawiać czy jest sens :).
Niby mogłbym sam pojechać i sprawdzić ale nad wodę daleko mam i szkoda by na darmo lecieć więc może ktoś się wypowie.
Dajecie radę w 5mm czy juz raczej koniecznością jest 7 ?

Awatar użytkownika
emer
Posty:1504
Rejestracja:ndz, 22 listopada 2009, 20:46
Lokalizacja:K-ce

Re: Jaka odzież jest w obecnym użyciu u Was ?

Postautor: emer » pn, 25 października 2010, 18:11

Byłem przedwczoraj w wodzie 10-11 stopni, jakieś 3 h +-30min . 5mm open cell+skarpetki 4mm pod nimi skarpety grube normalne i rekawiczki 4mm open cell.
W ręce zimno było. Pod koniec korpus dawał znać też. Ocieplacz by się przydal i rekawiczki grubsze 3palczaste ale wytrzymać bez tego też się da
Do sprzedania guma na metry
viewtopic.php?f=27&t=3459

www.sspoland.pl

Awatar użytkownika
bialy611
Posty:33
Rejestracja:ndz, 11 kwietnia 2010, 13:10

Re: Jaka odzież jest w obecnym użyciu u Was ?

Postautor: bialy611 » pn, 25 października 2010, 22:38

Ja nurałem ostatnio w tamten poniedzialek.Rowniez w 5mm open cell,5mm skarpy z open i rekawice 5mm.Nurkowalem jakies 3 godziny i szczerze powiem,ze rece tez troche mi zarzly,pozniej takze odczuwalem dyskomfort termiczny calego ciala,woda rzeczywiscie strasznie sie wyziebila.Wtedy na dworze temperatura wynosila 2 stopnie czego efektem jest calkiem porzadne przeziebienie :) ale to raczej przez przebieranie sie na wietrze,niz przez nurkowanie.Jesli jestes zahartowany to 5mm jeszcze da rade :) sam mialem dzis wielka chec cos ustrzelic,ale wole sie wyleczyc do konca.Moze pogoda pozwoli jeszcze na ostatnie,pożegnalne polowanko :snorkel: pozdrawiam


Wróć do „Szybkie pytanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 54 gości