[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Moja strona o łowiectwie podwodnym - Strona 4 -Spearfishing.pl

Moja strona o łowiectwie podwodnym

Znalazłeś coś ciekawego w sieci? Rzuć linkiem.
PaWEŁ
Posty:847
Rejestracja:sob, 21 czerwca 2008, 14:31
Re: Moja strona o łowiectwie podwodnym

Postautor: PaWEŁ » pn, 16 lutego 2009, 15:46

Doox!
Dzięki za mail'a ale niezgadzam się z Tobą. Sytuacja trochę się różni od tej z okresu świąteczno-noworocznego. Nie mam też zamiaru dłużej czekać na usunięcie Andrzeja z forum. Moja odpowiedź jest w nowym wątku. Proszę, nie recenzuj jej ani nie przenoś do ukrytego działu bo jest skierowana do wszystkich odwiedzających, też tych nie zalogowanych. A że jest to moja ostatnia wizyta na tym forum to może uszanujesz moją prośbę?

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Moja strona o łowiectwie podwodnym

Postautor: doox » pn, 16 lutego 2009, 16:29

Dobra, koniec juz tych przepychanek slownych!
Nie pozwole na rozpieprzenie forum. Endriu masz ewidentny problem ze soba i raczej tutaj juz nie znajdziesz pomocy! Masz juz tylko wrogow. Albo sam zrezygnujesz z forum albo zostaniesz z niego wyrzucony!
Czekam na twoją odpowiedz do jutra do godziny 12:00. W SSP osobiescie tez nie widze miejsca dla ciebie. Ale o tym zadecyduja wszyscy w ankiecie.

Pawel, mam nadzieje ze zastanowisz sie jeszcze nad swoja decyzja! Prosze Cie o to!!!
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

talesso
Posty:20
Rejestracja:sob, 1 stycznia 2011, 19:15
Lokalizacja:brody starachowice lublin

Re: Moja strona o łowiectwie podwodnym

Postautor: talesso » sob, 8 stycznia 2011, 21:54

stronka Pawła genialna merytorycznie a grafika ? no cóż nadaje stylu tej stronce
w sumie poczęści dzieki niej postanowiłem zgłębiac temat spearfishingu
dlamnie bomba
naciąg z cewnika, grot z wenflona,
bedzie rybka upieczona


Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 58 gości