[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Nerwy puściły i swoje napisałem -Spearfishing.pl

Nerwy puściły i swoje napisałem

Znalazłeś coś ciekawego w sieci? Rzuć linkiem.

ptja
Posty:1234
Rejestracja:pn, 26 marca 2012, 15:15
Lokalizacja:Łódź

Re: Nerwy puściły i swoje napisałem

Postautor: ptja » pn, 15 grudnia 2014, 11:22

Przyznam się, że dla mnie zarzut braku profesjonalizmu w tytule Twojego wpisu stoi w niejakiej sprzeczności z przywołaniem działalności instruktorskiej (profesjonalnej przecież) dwóch osób.
A tym, że niektóre sporty i aktywności są mniej znane od innych bym się aż tak bardzo nie przejmował. Róbmy swoje (tak, jak Ty: mówmy o bezpieczeństwie, dzielmy się źródłami wiedzy).
P.S.: w podanym tam adresie naszego forum są literówki.
P.S.2: czy usunięcie konta nie poprzedził okres nieaktywności? U nich chyba tak właśnie to działa: po paru miesiącach nieaktywne konta są usuwane.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
nemesis
Posty:694
Rejestracja:sob, 5 października 2013, 13:39
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Nerwy puściły i swoje napisałem

Postautor: nemesis » pn, 15 grudnia 2014, 11:52

Co do samej promocji to w sumie bym się zgodził, że w przypadku freedivingu, jako tako żadnej nie ma (strona nitasa ratuje trochę sytuację), szczególnie w porównaniu z tym co robi bruner u nas :D

ptja
Posty:1234
Rejestracja:pn, 26 marca 2012, 15:15
Lokalizacja:Łódź

Re: Nerwy puściły i swoje napisałem

Postautor: ptja » pn, 15 grudnia 2014, 12:20

Fakt, robota Brunera jest nie do przecenienia. Bardzo dużo rozjaśnił "bąblowcom" (to środowisko obserwuję, więc tylko to wspominam; podejrzewam, że podobnie się ma rzecz z "moczykijami").
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
kris
Posty:213
Rejestracja:czw, 10 lutego 2011, 23:33
Lokalizacja:Wrocław/Nowa Sól

Re: Nerwy puściły i swoje napisałem

Postautor: kris » pn, 15 grudnia 2014, 18:06

Jools23, szczerze? Słabe to było...
Piszesz tak niegramatycznie, że nie zdziwię się, jak większość osób w ogóle nie przeczyta Twoich postów. Trzeba się ostro nagłowić, żeby zrozumieć co autor miał na myśli.
Robisz przy tym ogromną ilość błędów, nawet adres naszej strony dwa razy napisałeś niepoprawnie.
Nie znasz kompletnie tych ludzi, a zarzucasz im materializm. Co chciałeś tym osiągnąć? Zachęcić ich do dyskusji, czy zmusić do tłumaczenia się?
Podajesz nasze forum za wzór, ale jak dla mnie więcej Twoje posty nam przyniosły wstydu niż chwały.
Mamy Brunera, cieszmy się. Według Ciebie freediverzy też muszą mieć taką osobę? Dlaczego sam nie spróbujesz jakoś wypromować tego sportu? Za długo tam czekasz na odpowiedź? Spytaj tutaj, na forum mamy mnóstwo osób uprawiających też freediving.
Może i nerwy Ci puściły, ale chyba nic dobrego z tego nie wyszło.
Popieram odpowiedź Stargrassa (który również jest na naszym forum) w 100%.

pozdrawiam
Kuba
Sneklisz mój adwent.

www.sspoland.pl

k4d
Posty:30
Rejestracja:pn, 20 lipca 2009, 12:52

Re: Nerwy puściły i swoje napisałem

Postautor: k4d » pn, 15 grudnia 2014, 22:03

Cóż, to chyba nie do końca tak jest z promocją freedivingu, że jej nie ma. Są osoby, które się mocno angażują w to. Wydaje mi się, że jest dziś zdecydowanie lepiej niż jeszcze kilka lat temu (właśnie sobie uświadomiłem jak stary jestem). Znam kilka osób osobiście, które starały lub starają się promować ten sport. Chociażby Agata (bluego). Już chyba 5 edycji weekendowego zlotu dla "syrenek" organizowała. Dzięki temu wiele dziewczyn poznało freediving i przynajmniej kilka z nich odnosi w nim sukcesy. Często ciężko jest pogodzić życie prywatne, pracę i hobby jakim jest nurkowanie na wstrzymanym oddechu. Jeśli ktoś może przekazać wiedzę, którą zdobywał latami w kilka dni, to chyba jest uczciwe, że oczekuje za to jakiegoś wynagrodzenia - wszyscy musimy zaspokajać przynajmniej podstawowe potrzeby życiowe. Ogólnie jeśli chodzi o ilość materiałów, ludzi z wiedzą i możliwości poznania freedivingu (także łowiectwa dzięki np. temu forum) to w porównaniu do czasów pierwszych zawodów o puchar Prezesa różnica jest kosmiczna.

PiotrekWrck
Posty:117
Rejestracja:pn, 15 września 2014, 18:43
Lokalizacja:Chorzów

Re: Nerwy puściły i swoje napisałem

Postautor: PiotrekWrck » wt, 16 grudnia 2014, 12:56

Jools23, lepiej że nerwy puściły, a nie zwieracze :D
Skoro jednak tak piszesz, to musisz być jakimś niesamowitym autorytetem moralnym, żeby wytykać innym błędy i mówić jak mają żyć. Niech zgadnę... Papierzu, czy to Ty? A może Baraku?
"Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?" - źródło zbędne

Awatar użytkownika
Jools23
Posty:32
Rejestracja:czw, 28 lutego 2013, 18:35

Re: Nerwy puściły i swoje napisałem

Postautor: Jools23 » wt, 16 grudnia 2014, 16:16

HEHEE i nawet się uśmiałem
Tak na poważnie czy tylko kilka osób widzi że można by coś zrobić i bardziej rozpowszechnić ten sport a przy okazji kto wie może uratować komuś życie???
Faktycznie może i się zwiesiłem Na Nitasie ale jest postacią znaną Cetler tak samo teraz już dłuższy czas słychać wszędzie o Malinie.
Jak wcześniej pisałem mogli by nie tylko skupiać się na samych kursach "wiadomo każdy chce zarobić" ale przy okazji kursu zrobić demo żeby właśnie zachęcić potencjalnych kursantów.
No teraz to chyba jasno opisałem.
A swoją drogą spodziewałem się wytykaczy ignorantów ale po to właśnie powstał ten post.
JEŻELI CZUJE SIĘ KTOŚ URAŻONY BBAAAARDZO PRZEPRASZAM obiecuje poprawę.

ptja
Posty:1234
Rejestracja:pn, 26 marca 2012, 15:15
Lokalizacja:Łódź

Re: Nerwy puściły i swoje napisałem

Postautor: ptja » wt, 16 grudnia 2014, 16:27

Jools, rozumiemy, co chciałeś powiedzieć. Jednak podano argumenty, że nawet "robienie czegoś" niekoniecznie odnosi skutek, jaki sobie wymarzyłeś.

Ja powtórzę: propagujmy dobre praktyki, a kto będzie chciał łapać "bakcyla" dalej, ten bez problemu dotrze do potrzebnej wiedzy. Wkurzaniem się na kogoś, że nie robi tego, co nam wydaje się właściwe nie zdziałamy wiele...
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
Jools23
Posty:32
Rejestracja:czw, 28 lutego 2013, 18:35

Re: Nerwy puściły i swoje napisałem

Postautor: Jools23 » wt, 16 grudnia 2014, 20:04

Co prawda to prawda


Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron